-25%

Kommunismi tõus ja langus

Raamat toob lugejani kommunismi ajaloo, keskendudes ideoloogia tekkimisele, arengule, võimule tõusule ja lõpuks kokkuvarisemisele erinevates riikides. Autor Archie Brown uurib, kuidas kommunistid võimule said, miks nad suutsid püsida võimul ja miks kommunistlikud süsteemid kokku varisesid. Raamat põhineb ulatuslikul uurimistööl ja sisaldab hulgaliselt arhiivimaterjale ning intervjuusid nendes riikides elanud inimestega.

Original price was: 26,00 €.Current price is: 19,50 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 19 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kommunismi tõus ja langus – Archie Brown

Raamat räägib kommunismi ajaloost, mis käsitleb selle ideoloogia tekkimist, arengut, võimule tõusu ja lõppu erinevates riikides. Autor Archie Brown, kogenud ajaloolane ja politoloog, toob lugejate ette põhjaliku analüüsi kommunismi ideoloogia teljest, selle algusaegadest kuni kaasaegsete vormideni.

Raamat selgitab, kuidas ja miks suutsid kommunistid erinevates riikides võimule tõusta ning millised olid nende võimule tuleku tagamaad. See uurib kommunistlike süsteemide stabiilsust ja seda, kuidas need suutsid nii kaua võimul püsida. Samuti avab see, mis põhjustas nende süsteemide kokkuvarisemise ja võimu kaotamise.

Autor rõhutab, et 40 aasta jooksul on ta külastanud mitmeid endisi (ja ka praegusi) kommunistlike režiimidega riike, kohtunud erinevate elanikega, alates dissidentidest kuni partei keskkomitee liikmeteni.

Raamat põhineb arhiivimaterjalidel, sealhulgas poliitbüroo istungite protokollidel ja kohtumiste stenogrammidel. Need materjalid on nüüd kättesaadavad, andes uurijatele võimaluse sügavamaks mõistmiseks. Samuti on autor intervjueerinud inimesi, kes mängisid juhtivat rolli kommunistlikes režiimides, ja kasutanud nende paljastavaid mälestusi.

Kommunismi tõus ja langus pakub lugejatele põnevat ja sügavat analüüsi kommunismi ajaloost erinevates riikides ning rõhutab selle perioodi keerukust ja varjatud aspekte. Raamat on oluline lugemine kõigile, kes soovivad mõista kommunismi ideoloogia arengut ja mõju maailma ajaloole.

Archie Browni uurimus toob päevavalgele seni varjatud sündmused ja seosed, luues sellega uue vaatenurga kommunistlike režiimide uurimisele.

Lisainfo

Kaal 1,518 kg
Mõõtmed 25 × 17 × 5,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

852

ISBN

9.78999E+12

Ostukorv