Kiskjad

Kiskjad on haarav romaan, mis viib lugeja maailma, kus omakasu ja looduse kaitsmine põrkuvad. Anatoli Bezuglovi lugu avab konflikti nende vahel, kes hävitavad hinnalisi loomi kiskjalikult, ja neist, kes seisavad looduse ja loomade kaitsmise eest, mõistes, et see võib tähendada elu ja surma.

4,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 4 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300864 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Anatoli Bezuglov pakub lugejale emotsionaalselt haarava loo konfliktist, mis on põimitud kiskjate ja loomariigi ümber. Raamat sukeldub sügavale inimloomuse varjatud nurgatagustesse, tuues esile inimeste erinevad suhtumised loodusesse ja loomadesse.

See raamat ei piirdu pelgalt inimeste ja loomade vahelise vastasseisuga, vaid kaardistab kire ja pühendumuse dünaamikat looduskaitse valdkonnas. Lugeja sukeldub intriigidesse ja moraalsetesse dilemmadesse, mida toob kaasa võitlus haruldaste ja hinnaliste loomade eest ning nende kaitse tähtsus kõigile elusolenditele.

Kiskjad ei ole lihtsalt kriminaalne ja emotsionaalne duell; see toob esile ka elu suuremad eetilised küsimused. Kui omakasu ja looduse kaitsmine põrkuvad, seisavad tegelased silmitsi otsuste ja valikutega, mis võivad muuta nii nende kui ka loomariigi saatust. Anatoli Bezuglovi haarav romaan paneb lugeja mõtlema ja kaasa elama kogu teose vältel, pakkudes emotsionaalselt rikkalikku ja kaasahaaravat lugemiselamust.

Lisainfo

Kaal 0,353 kg
Mõõtmed 21 × 13 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1989

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

301

Sari

ISBN

Seisukord

Väga hea

Ostukorv