Kas võit või surm 1-3

Kas võit või surm 1.-3. osa on Karl Partsi raamatusari, mis käsitleb Eesti Vabadussõda ja kolonel Karl Partsi panust sellesse sõtta. Raamatusari on ajalooline teos, mis jutustab Eesti iseseisvuse eest võitlevatest sõduritest ja nende vapratest tegudest

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kas võit või surm 1.-3. osa on Karl Partsi raamatusari, mis sukeldub Eesti Vabadussõja ajalukku. Sari keskendub kolonel Karl Partsi tegevusele ja tema panusele Eesti iseseisvuse eest võitlemisel.

Kolonel Karl Parts mängis olulist rolli Eesti Vabadussõjas, eriti soomusrongide loomisel ja juhtimisel. Tema märkimisväärset panust tunnustati mitme vabadusristiga, sealhulgas I liigi 1. järgu vabadusristiga ja II liigi 3. järgu vabadusristiga.

Raamatusarja Kas võit või surm tekst pärineb 1931. aasta Uudislehe kirjastuse väljaandest ja on ajalooliselt tähtis materjal Eesti Vabadussõja sündmuste mõistmiseks. Kuigi raamatusarjas on fotod asendatud, jääb teksti kaudu ellu Eesti iseseisvuse eest võidelnud sõdurite vaprus ja pühendumus.

See raamatusari on väärtuslik allikas neile, kes soovivad paremini mõista Eesti ajalugu ja Eesti Vabadussõja tähtsust. Karl Partsi kogemuste ja tegevuse kaudu saab lugeja pilgu sellele, kuidas üks mees ja tema kaasvõitlejad pidasid vastu ja võitlesid Eesti iseseisvuse nimel keerulistel aegadel.

Lisainfo

Kaal 0,681 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 3,8 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1991

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

207, 234

Seisukord

Hea

Ostukorv