Spioonimängud: Herman Simmi elu ja häving

Sügava ja intrigeeriva paljastusena esitab Virkko Lepassalu raamatus Spioonimängud: Herman Simmi elu ja häving põneva sissevaate Eesti ühe kuulsaima riigireeturi elusaatusesse. Herman Simmi elu ja tema tegevus salateenistustes heidavad valgust kelmikatele spioonimängudele, mis mõjutasid Eesti julgeolekut aastaid. Raamat esitab küsimuse, kuidas saab eeskujulik ametnik muutuda riigireeturiks, ning paljastab poliitikute osaluse ja kaasosaluse Simmi tegevuses. Autori vestlused Herman Simmi ja tema abikaasa Heetega annavad ülevaate spiooniskandaalist ja selle varjatud aspektidest.

8,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Virkko Lepassalu raamat Spioonimängud: Herman Simmi elu ja häving kujutab endast sügavat ja põnevat sukeldumist Eesti ajaloo ühte skandaalseimasse spioonimängu. Herman Simm oli mees, kes kandis endas suurt saladust ja kelle elu keerles riigireetmise ümber. Tuntud eeskujuliku ametnikuna ei oleks keegi osanud arvata, et ta kavatseb hakata müüma riigisaladusi Venemaale, kuid just see juhtus.

Raamat viskab valgust sellele keerulisele loole, tuues esile Simmi tegevuse ja tema suhte poliitikute ja võimukandjatega. Autor esitab julgeid küsimusi ja avab spioonimängu telgitaguseid, paljastades poliitikute kaasatuse ja osaluse selles skandaalis. Kuidas sai eeskujulik ametnik muutuda riigireeturiks, ja miks teised ei suutnud tema tegevust ära hoida? Need on vaid mõned küsimused, mida raamat püüab vastata.

Lisaks ajaloolistele faktidele pakub Spioonimängud lugejatele ka intiimseid intervjuusid Herman Simmi ja tema abikaasa Heetega. Need intervjuud heidavad valgust spiooniskandaali varjatud aspektidele ja annavad aimu sellest, kuidas Simmi perekond elas läbi kogu selle keerulise perioodi.

Raamat Spioonimängud: Herman Simmi elu ja häving on haarav ja paljastav lugu, mis toob esile keerulised küsimused riigireetmise, poliitilise vastutuse ja julgeoleku kohta. See on kohustuslik lugemine kõigile, kes soovivad mõista Eesti ajaloo olulisi hetki ja nende mõju ühiskonnale.

Lisainfo

Kaal 0,32 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

246

ISBN

9.78995E+12

Seisukord

Hea

Ostukorv