-25%

Jootetööd

Vladimir Hrjapini ja Anatoli Lakedemonski Jootetööd on praktiline käsiraamat, mis tutvustab erinevaid joodiseid, räbusid, jooteviise ja -tehnoloogiaid, rõhutades automaatjootmist.

Original price was: 12,00 €.Current price is: 9,00 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Jootetööd on põhjalik käsiraamat, mis pakub ülevaadet joodiste ja räbustite kasutamisest nii kodu- kui ka tööstuslikul tasandil. Raamatus käsitletakse mitmesuguseid jooteviise ja -tehnoloogiaid, tuues välja nende tugevused ning nende mõjutatavuse mitmesugustest teguritest. Lisaks pakub raamat praktilist lähenemist jooteõmbluste tugevusele, arvestades erinevaid mõjureid, mis võivad tugevust mõjutada.

Erilist tähelepanu pööratakse automaatjootmisele ning selle tehnikatele ja rakendustele. Raamatu selge ja arusaadav keel teeb sellest kasuliku ressursi nii algajatele kui ka kogenud spetsialistidele masina-, aparaadi- ja raadiotööstusettevõtetes. Jootetööd on praktiline juhend, mis pakub väärtuslikke teadmisi jootmistehnoloogia kohta erinevates tööstusharudes ning aitab paremini mõista jooteühenduste loomist ja nende tugevust.

Lisainfo

Kaal 0,317 kg
Mõõtmed 20,5 × 13,5 × 2 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1982

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

296

Sari

ISBN

Seisukord

Väga hea

Ostukorv