Infoühiskonna aabits

Valdo Prausti Infoühiskonna aabits on kaasahaarav jutustus arvutite, interneti ja tehnoloogia mõjust meie lähemas ja kaugemas tulevikus. Raamat ei eelda eelteadmisi arvutitest, muutes keerulised teemad lihtsasti mõistetavaks ja huvitavaks ka algajatele.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300530 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Valdo Prausti Infoühiskonna aabits on haarav ja informatiivne teos, mis viib lugejad põnevale teekonnale arvutite, interneti ja tehnoloogia imelisse maailma. Raamat on suurepärane sissejuhatus infoühiskonna mõistmiseks ning sobib ideaalselt nii algajatele kui ka neile, kes soovivad täiendada oma teadmisi.

Teos avab uksed arvutimaailma ilma eelteadmisteta, pakkudes selget ja lihtsasti mõistetavat ülevaadet olulistest teemadest. Raamat käsitleb mitmeid olulisi aspekte, sealhulgas info mõistet ja ajalugu, digitaalinfo ja arvuti suhet, arvutivõrke, Internetti, WWW-d ning virtuaalreaalsust.

Autor loob raamatus ladusa ja huvitava jutustuse, mis muudab keerukad teemad kättesaadavaks igale lugejale. Infoühiskonna aabits ei ole pelgalt tehnoloogiaõpik, vaid pigem sõbralik teejuht, mis avab uued perspektiivid infoühiskonna toimimisele. Teos julgustab lugejaid kaaluma arvutite ja interneti mõju meie igapäevaelule ning tulevikule.

Valdo Prausti raamat pakub harivat kogemust ja avardab lugejate silmaringi infoühiskonna dünaamilises maailmas. Infoühiskonna aabits on ideaalne valik kõigile, kes soovivad mõista tehnoloogia rolli meie elus ning olla kursis selle mõjuga lähemas ja kaugemas tulevikus.

Lisainfo

Kaal 0,577 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1997

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

327

ISBN

9985200403

Seisukord

Hea

Ostukorv