Impulsitehnika

Arkadi Jakovlevitš Hessini raamat Impulsitehnika tutvustab elektroonika haru põhiküsimusi, keskendudes impulsslülituste elementide füüsikalistele protsessidele ja nende mõistmisele. Raamat pakub matemaatilisi seoseid, arvutusvalemeid ja näiteid, aidates selgitada impulssprotsesside olemust ja võimaldades põhilülituste orienteeruvat arvutamist.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300893 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Impulsitehnika on Arkadi Jakovlevitš Hessini raamat, mis haarab elektroonika valdkonna põhiküsimused, keskendudes impulsslülituste olulistele füüsikalistele aspektidele. Raamat pakub arusaadavat ülevaadet impulssprotsesside olemusest elektroonikas, kasutades selgituste toetuseks matemaatilisi seoseid, arvutusvalemeid ja praktilisi näiteid.

Raamat on loodud nii, et ka ilma kõrgema matemaatilise taustata saavad lugejad haarata impulsitehnika põhiküsimuste sisu. Hessin keskendub põhilülitustele, mis on olulised mitmesuguste impulssrežiimis töötavate elektroonikaseadmete mõistmiseks, pakkudes samas lihtsaid arvutusvõtteid ja selgitusi keerukamate süsteemide tagamaadele.

Lisainfo

Kaal 0,161 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1974

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

191

Sari

ISBN

Seisukord

Väga hea

Ostukorv