Hitler – Ian Kershaw

Avasta ajaloolase Ian Kershaw kirjutatud kaasahaarav biograafia, mis toob lugejani ammendava ülevaate Adolf Hitleri elust ja Saksamaa ajaloost 20. sajandi esimesel poolel. Esimene köide viib sind Hitleri sünnist kuni Reinimaa remilitariseerimiseni 1936. aastal, tuues esile uusi allikaid ja põnevaid vaatenurki. See raamat pakub põhjalikku analüüsi mitte ainult Hitleri karjäärist, vaid ka Saksamaa sotsiaalsest ja poliitilisest kontekstist sel keerulisel perioodil.

28,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 28 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Ian Kershaw on üks maailma tunnustatumaid Natsi-Saksamaa ajaloo uurijaid, ja tema kaheköiteline biograafia Hitler on saanud ülemaailmse tunnustuse. See mastaapne teos annab lugejale ammendava ülevaate Adolf Hitleri elukäigust ning vaatleb põhjalikult ka kogu Saksamaa sotsiaalset ja poliitilist ajalugu 20. sajandi esimesel poolel.

Esimene köide haarab sind kaasa Hitleri lapsepõlvest tema sünnist kuni Reinimaa remilitariseerimiseni 1936. aastal. Kershaw kasutab mitmeid uusi allikaid ja laialdast erialakirjandust, tehes seda äärmise allikakriitikaga. Ta toob esile uusi vaatenurki ning pakub lugemist, mis paneb sind mõistma Hitleri ja tema aja konteksti sügavamalt.

See raamat ei piirdu ainult Hitleri isikliku eluga, vaid laiendab oma haarde Saksamaa rahva ja riigi ajaloo mõistmisele sel keerulisel perioodil. Kui soovid mõista, kuidas Adolf Hitlerist sai võimuahne diktatuuride liider ja millised olid tema mõju ning tagajärjed maailma ajaloole, siis pakub Ian Kershaw biograafia sulle selleks võrratut teavet ja perspektiivi.

Ian Kershawi Hitler on tõepoolest üks põhjalikumaid ja usaldusväärsemaid uurimusi, mis viib sind sügavale 20. sajandi ajaloosse. See on suurepärane raamat nii ajaloohuvilistele kui ka neile, kes soovivad paremini mõista maailma, kus elame täna.

Lisainfo

Kaal 0,35 kg
Mõõtmed 20,5 × 13,5 × 1,7 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1999

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

245

ISBN

9985661508

Seisukord

Väga hea

Ostukorv