Talutoa sisustus

Talutoa sisustus on raamat, mis sukeldub Eesti taluelamute sisekujundusse ning pakub põnevat ülevaadet, kuidas maal elati ja milline oli talu sisekujundus alates 19. sajandi teisest poolest. Raamatus leidub ohtralt fotosid, mis aitavad lugejatel paremini mõista taluelamute sisekujundust ja erinevaid mööbliesemeid.

18,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Tiina Võti raamat Talutoa sisustus pakub põneva ülevaate Eesti taluelamute sisekujundusest ajavahemikus 19. sajandi teisest poolest alates. See raamat võimaldab lugejatel heita pilgu minevikku ja avastada, milline oli talude sisekujundus ning millised olid kõige tüüpilisemad mööbliesemed.

Raamatu sisu jaguneb erinevateks peatükkideks, mis käsitlevad erinevaid sisekujunduselemente, alates rehetubadest ja taluelamutest kuni laudade, istmete, voodite, hällide, kirstude, kappide ja kummutiteni. Autor valgustab erinevate mööbliesemete tähendust ja otstarvet taluelamutes ning annab ülevaate nende ajaloost ja kasutamisest.

Raamatus leidub rohkelt fotosid, mis aitavad lugejatel saada paremat ettekujutust sellest, milline nägi välja Eesti talutoa sisustus minevikus. Need visuaalsed elemendid toovad mineviku elu lähemale ja aitavad mõista, kuidas inimesed elasid ja milliseid mööbliesemeid nad kasutasid.

Talutoa sisustus on kasulik lugemine kõigile, kes on huvitatud Eesti kultuuripärandist, sisekujundusest ning ajaloolistest taluelamutest. See raamat avab ukse minevikku ja annab aimu sellest, milline oli maal elu ning milline oli talude sisekujundus.

Lisainfo

Kaal 0,766 kg
Mõõtmed 27 × 21,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1984

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

105

Seisukord

Väga hea

Ostukorv