Hellase valgus

Avasta klassikalise Kreeka kuldaja võlu Dalia Dilyte raamatu Hellase valgus kaudu. Raamat viib sind tagasi Kreeka ajalukku, tutvustades teatrit, kunsti, kirjandust, spordi ja usukombeid, mis on jätnud jälje ajalukku. Autor pakub ka huvitavaid fakte vana-kreeka keelest ning esitab lugejatele põnevaid lugusid ja sündmusi sellest ajastust. Kasuta seda raamatut, et süveneda klassikalise Kreeka kultuuri ja ajaloo põnevasse maailma.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Dalia Dilyte raamat Hellase valgus viib lugeja tagasi klassikalise Kreeka kuldajastusse, pakkudes paeluvat ja sügavat sukeldumist selle kultuuri erinevatesse tahkudesse. Lugejad saavad avastada klassikalise Kreeka teatri, kunsti, kirjanduse, spordi ja usukommete maailma, mis on jätnud püsiva jälje ajalukku.

Raamatus tutvustatakse elu Kreekas kahe ja poole tuhande aasta eest ning lugejad saavad osa kuulsate isiksuste ja toonaste igapäevaelust. Autor kujutab eluolu ja sündmusi, mis on kirjanduslikult ja ajalooliselt olulised. Lisaks on raamatus mitmeid läbivaid tegelasi, mis loovad sügavust ja seotust loole.

Hellase valgus pakub lugejatele ka lühiandmeid vana-kreeka keelest, samuti nime- ja aineregistreid, mis muudavad raamatu veelgi rikkamaks ja informatiivsemaks.

See raamat on suurepärane ressurss kõigile, kes soovivad paremini mõista klassikalise Kreeka kultuuri ja ajalugu ning saada põhjalikku ülevaadet tolle aja mõjukatest sündmustest ja isiksustest.

Lisainfo

Kaal 0,669 kg
Mõõtmed 26 × 20,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1996

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

143

Seisukord

Väga hea

Ostukorv