Haldusjuhtimine Kesk- ja Ida-Euroopa siirderiikides

Raamat Haldusjuhtimine Kesk- ja Ida-Euroopa siirderiikides on praktiline juhend, mis keskendub avaliku sektori juhi vastutusaladele ja rollidele. See annab ülevaate, miks juhtimine on oluline kõigi valitsemistasandite toimimiseks ning millised oskused ja tehnikad on riiklike poliitikate ja programmide elluviimisel olulised. Raamat on suunatud tegevusele ja praktilistele juhenditele, mitte teoreetilistele aspektidele.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300341 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Haldusjuhtimine Kesk- ja Ida-Euroopa siirderiikides on raamat, mis pakub praktilisi juhiseid avaliku sektori juhtidele. Raamatu eesmärk on aidata neil mõista juhi vastutusalasid ja rolle ning õppida, kuidas juhtimine on oluline kõigi valitsemistasandite toimimiseks.

Raamat keskendub sellele, miks juhtimine on tänapäeval nii oluline ning milliseid võtmeülesandeid avaliku sektori juhid täidavad. Lisaks uuritakse, millised oskused ja tehnikad on vajalikud riiklike poliitikate ja programmide tõhusaks elluviimiseks.

Erinevalt teistest sarnastest raamatutest keskendub see teos konkreetselt praktilistele juhenditele ja tegevusele suunatud lähenemisele. See annab lugejatele samm-sammult juhised, kuidas panna avalik sektor tööle nii, et see täidaks rahva vajadusi tõhusalt ja säästlikult. Raamat on eriti asjakohane Kesk- ja Ida-Euroopa siirderiikides ning kõigis kaasaegsetes ühiskondades, kus avaliku teenistuse efektiivsus on oluline väljakutse.

Lisainfo

Kaal 0,749 kg
Mõõtmed 24 × 16,5 × 2,5 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2003

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

455

ISBN

9949406129

Seisukord

Hea

Ostukorv