Geneetika Õpik kõrgkoolile

Professor Ain Heinaru “Geneetika. Õpik kõrgkoolile” on esimene eestikeelne geneetika õpik, mis katab geneetika kõiki tahke. See on mõeldud bioloogidele, arstidele, psühholoogidele ja kõigile bioloogiahuvilistele, pakkudes sügavat ja põhjalikku ülevaadet elusa looduse seaduspärasustest.

35,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Geneetika Õpik kõrgkoolile / Ain Heinaru

Professor Ain Heinaru koostatud “Geneetika. Õpik kõrgkoolile” on oluline verstapost Eesti teadusmaastikul, olles esimene laiahaardeline eestikeelne teos geneetika valdkonnas. See raamat katab geneetika peamised aspektid, alustades molekulaarsest tasandist ja lõpetades populatsioonigeneetikaga.

Raamatu monograafiline struktuur ja põhjalik lähenemine teevad selle hädavajalikuks ressursiks kõigile, kes tegelevad bioloogia ja sellega seotud erialadega. Olgu lugejaks teadlane, õppejõud, üliõpilane, kooliõpetaja, õpilane või lihtsalt bioloogiahuviline, on see teos asendamatu kaaslane mõistmaks eluslooduse keerukaid seaduspärasusi.

Käsiraamatus on kokku 1235 lehekülge, mis on täidetud jooniste, skeemide ja näidetega, aidates keerukaid kontseptsioone selgemini mõista.

Lisainfo

Kaal 1,84 kg
Mõõtmed 25,3 × 17,8 × 4,6 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2012

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

1135

Ostukorv