Füüsikaline geoloogia

Füüsikaline geoloogia on õpperaamat, mille autoriks on Jaan Kark. See raamat pakub ülevaadet füüsilise geoloogia põhimõtetest ja on mõeldud eeskätt Tallinna Polütehhnilise Instituudi õpilastele. Raamat annab põhjaliku sissejuhatuse geoloogilistesse teadmistesse ning on mõeldud neile, kes soovivad mõista geoloogia aluseid ja omandada vajalikke teadmisi selle valdkonna kohta.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Füüsikaline geoloogia / Jaan Kark

Füüsikaline geoloogia on õpperaamat, mis on kirjutatud eesmärgiga pakkuda üliõpilastele põhjalikku sissejuhatust geoloogiasse. Autor Jaan Kark on koostanud selle raamatu, mille eesmärk on anda üliõpilastele arusaam füüsilise geoloogia olulistest põhimõtetest ja kontseptsioonidest.

Raamat on mõeldud eeskätt Tallinna Polütehhnilise Instituudi õpilastele, kuid see võib olla kasulik ka teistele, kes soovivad omandada geoloogilisi teadmisi. Kuna Eesti NSV-l oli tollal palju lahendamata geoloogilisi küsimusi, võib käesolev õpperaamat aidata kaasa uute eriteadlaste ja spetsialistide koolitamisele geoloogia valdkonnas.

Füüsikaline geoloogia annab lugejatele ülevaate geoloogia põhimõtetest ja aitab neil mõista Maa koorde ja selle protsessidesse süvenemise olulisust. Kuigi raamat avaldati aastal 1946, võib see ikkagi pakkuda väärtuslikku teavet geoloogia huvilistele ja õppijatele, kes soovivad mõista geoloogia aluseid ja nende rakendamist praktikas.

Lisainfo

Kaal 0,275 kg
Mõõtmed 24 × 17 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1946

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

176

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv