Filosoofia ajalugu II

Filosoofia ajalugu II: Keskaja filosoofia on haarav ülevaade keskaja filosoofiast, keskendudes teoloogilistele probleemidele ja mõjukatele filosoofidele nagu Augustinus, Aquino Thomas ja Duns Scotus.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Elmar Salumaa Filosoofia ajalugu II: Keskaja filosoofia pakub lugejale sügava ülevaate keskaja filosoofiast, keskendudes filosoofia ja teoloogia seostele ning olulistele filosoofidele, kes kujundasid mõtlemist sel ajastul. Keskaja filosoofia oli peamiselt mõjutatud teoloogilistest probleemidest ja seetõttu on raamatus kesksel kohal usuküsimused ja nende filosoofilised aspektid.

Raamatu lehekülgedel avanevad varakristlik apologeetika, gnostitsism, manikeism, montanism ja teised olulised teoloogilised ja filosoofilised suunad, mis mõjutasid keskaja mõtte arengut. Samuti saavad lugejad süveneda keskaegsesse kiriklikku teoloogiasse ning tuntud filosoofide nagu Augustinus, Aquino Thomas, Duns Scotus, Roger Bacon, William Occam ja Meister Eckhart mõtteviisi.

Autor avab keskaegse filosoofia keerulisi teemasid selgelt ja kergesti mõistetaval viisil, aidates lugejatel mõista selle perioodi filosoofilisi suundi ja nende mõju hilisemale filosoofiale. Kui olete huvitatud filosoofiast ja selle ajaloost, eriti keskaja filosoofiast, siis pakub see raamat teile sügava ja põneva ülevaate sellest teemast.

Lisainfo

Kaal 0,344 kg
Mõõtmed 29,5 × 20,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1993

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

147

Sari

Seisukord

Hea

Ostukorv