Enesemuutmise kunst

Vladimir Levi Enesemuutmise kunst on haarav teos, mis juhendab lugejat, kuidas mõista ja ületada suhtlemise väljakutseid, nagu ebakindlus, usalduse puudumine ja egotsentrism. Autor pakub praktilisi nõuandeid ja kogemusi, muutes psühholoogia kättesaadavaks laiemale lugejaskonnale.

7,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Vladimir Levi Enesemuutmise kunst on haarav ja praktiline teejuht, mis süveneb suhtlemise keerukustesse ning pakub lugejale väärtuslikke nõuandeid, kuidas paremini mõista ja suhelda nii iseenda kui teistega.

Raamatu suurim tugevus seisneb autor Vladimir Levi rakenduslikus lähenemises, kus ta jagab mitmekülgseid nõuandeid ja praktilisi näiteid, kuidas ületada suhtlemisega seotud väljakutseid. Ebakindlusest ja usalduse puudumisest kuni ärritumise ja egotsentrismini – raamat käsitleb laias spektris probleeme, millega iga lugeja võib kokku puutuda.

Levi mõistetav jutustamismaneer muudab keerulised psühholoogilised kontseptsioonid ligipääsetavaks igale lugejale, olles samal ajal sügav ja informatiivne. Raamat sobib suurepäraselt neile, kes soovivad mõista inimestevahelist suhtlust, ületada takistusi ja luua tervislikumaid suhteid. Enesemuutmise kunst ei ole lihtsalt nõuannete kogumik; see on teejuht isikliku arengu ja tervislikuma suhtlemise suunas.

See raamat on suunatud psühholoogia vastu huvi tundvale laiale lugejaskonnale, kes soovib oma suhtlemisoskusi täiustada ja paremini mõista inimloomuse keerukust.

Lisainfo

Kaal 0,218 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1987

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

222

Seisukord

Hea

Ostukorv