Silmaring

Silmaring on mitmekülgne kogumik, mis on mõeldud igas eas lugejale, kuid erilist tähelepanu pööratakse Viljandi Maagümnaasiumi õpilastele, et laiendada nende silmaringi. See kogumik pakub olulisi teadmisi erinevates kunstivaldkondades, ajaloos, religioonis, filosoofias, spordis, kehakultuuris, teaduses ja tehnoloogias. Raamat võimaldab lugejatel avardada oma kultuurilisi teadmisi ja seostada erinevaid ajaloolisi ja kultuurilisi sündmusi ühtseks tervikuks.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300136 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Silmaring on mitmekülgne kogumik, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad laiendada oma silmaringi ja süvendada oma teadmisi erinevates kultuurivaldkondades. See on mõeldud igas eas lugejatele, kuid eriline rõhk on pandud Viljandi Maagümnaasiumi õpilastele, et aidata neil oma teadmisi laiendada ja süvendada.

Kogumik hõlmab mitmeid kunstiaineid, sealhulgas kirjandust, muusikat, teatrit ja kujutavat kunsti. Lisaks sisaldab see ajaloo peatükki, mis aitab mõista kultuuriajaloo tausta ja seoseid. Raamat käsitleb ka esiajalugu ja kirja teket ning annab ülevaate religiooni- ja filosoofiaajaloost.

Sport ja kehakultuur on oluline osa kultuurist ning seetõttu on raamatus pühendatud terve peatükk spordi- ja kehakultuuriajaloole. See annab ülevaate spordi arengust ja selle seostest kultuuri, üldajaloo ning isegi sõdadega.

Teadus ja tehnika ajalugu on samuti oluline osa inimmõtte arengust ning seetõttu on raamatus eraldi peatükk, mis käsitleb nende valdkondade ajaloolist arengut.

Kogumiku autoriteks on Viljandi Maagümnaasiumi õpetajad, kes on kogunud ja koostanud olulise teabe ning huvitavaid fakte erinevate kultuurivaldkondade kohta. Silmaring on suurepärane abivahend kõigile, kes soovivad laiendada oma teadmisi ja mõista paremini maailma kultuurilist mitmekesisust. See on informatiivne ja hariv raamat, mis võimaldab lugejatel seostada erinevaid ajaloolisi ja kultuurilisi sündmusi ning saada põhjalikum ülevaade maailma kultuuripärandist.

Lisainfo

Kaal 0,244 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

184

Seisukord

Hea

Ostukorv