Emakeele õpetamisest: klassiõpetajale

Emakeele õpetamisest klassiõpetajale on väärtuslik ressurss algklasside emakeele õpetajatele, kes soovivad teha õppeprotsessi põnevamaks ja kaasahaaravamaks.

10,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300292 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Emakeele õpetamisest klassiõpetajale on hindamatu abivahend algklasside emakeele õpetajatele, kes soovivad õpilastele õppeprotsessi muuta haaravaks ja lõbusaks. Raamatus on rohkelt huvitavaid mänge ja harjutusi, mis keskenduvad kuulamise, rääkimise, lugemise ja kirjutamise oskuste arendamisele.

Õpetajatel on võimalus kasutada mitmesuguseid mänge ja harjutusi, et õpilased saaksid õppimist nautida ja oskusi arendada mängulises keskkonnas. Näiteks võib üks mäng hõlmata kuulamisoskuse harjutamist, kus õpilaste ülesandeks on reageerida konkreetsetele sõnadele või helidele. Teine mäng võib julgustada õpilasi aktiivselt osalema, näiteks kui nad peavad teatud sõnade kuulmise peale konkreetseid tegevusi tegema.

See raamat on suurepärane ressurss õpetajatele, kes soovivad muuta emakeeleõppe haaravamaks ja toetada õpilaste oskuste arendamist loomingulisel ja mängulisel viisil. Mängude ja harjutuste rohkus aitab õpilastel lõbutseda, samal ajal olulisi oskusi omandades, mis muudab õpetamise tõhusamaks ja meeldejäävamaks.

Lisainfo

Kaal 0,195 kg
Mõõtmed 20,5 × 14,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2002

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

148

ISBN

9985582160

Seisukord

Hea

Ostukorv