Elektrivalgustusseadmete montaaž

Aleksandr Beljajevi ja Mihhail Tolstoi õpik Ehituskonstruktsioonide montaaž on põhjalik juhend, mis keskendub raudbetoon- ja metallkonstruktsioonide monteerimisele. Mõeldud kutsekoolidele, pakub see praktilisi teadmisi ja juhiseid ehituskonstruktsioonide paigaldamiseks, olles väärtuslik ressurss ehitusalase hariduse saamiseks.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Aleksandr Beljajevi ja Mihhail Tolstoi õpik Ehituskonstruktsioonide montaaž on mõeldud kutsekoolidele, pakkudes üliõpilastele ja ehitusalastele spetsialistidele põhjalikke teadmisi raudbetoon- ja metallkonstruktsioonide monteerimise valdkonnas. Autorid on koostanud õpiku, mis hõlmab olulisi aspekte ehituskonstruktsioonide paigaldamisel, luues sellega praktilise teejuhi ehitusalase hariduse saamiseks.

Raamatus käsitletakse mitmesuguseid teemasid, alustades ehituskonstruktsioonide monteerimise põhimõtetest ja liikudes üksikasjalikult raudbetoon- ja metallkonstruktsioonide paigaldamise tehnikateni. Autorid selgitavad selgelt ja arusaadavalt montaaži käigus esinevaid olulisi punkte, andes lugejatele praktilisi oskusi ja teadmisi.

Ehituskonstruktsioonide montaaž on struktureeritud õpik, mis võimaldab õpilastel mõista ehituskonstruktsioonide montaaži aluspõhimõtteid, kasutada õpitut praktilistes olukordades ja valmistuda ehitusvaldkonnas edukaks karjääriks. Autorid on kombineerinud teooriat praktiliste näidetega, muutes õpiku mitmekülgseks ja kasulikuks õppematerjaliks.

Olles täiendav ressurss kutsekoolide õppekavades, aitab Ehituskonstruktsioonide montaaž kaasa ehitusalaste teadmiste omandamisele, luues kindla aluse ehitusalase hariduse saamiseks ja valdkonnas pädevuse saavutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,382 kg
Mõõtmed 22,5 × 15 × 2 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1979

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

318

Seisukord

Hea

Ostukorv