33 sõjastrateegiat

Robert Greene’i raamat 33 sõjastrateegiat pakub põhjalikke ja ajatuid õppetunde, mis on pärit ajaloosündmustest ning mille eesmärk on aidata lugejatel saavutada edu erinevates eluvaldkondades. Raamat tutvustab erinevaid sõjastrateegiaid, mida saab rakendada igapäevaelus, olles samal ajal teadlik sõjanduse põhitõdedest.

21,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300018 Kategooria:

Kirjeldus

Robert Greene’i raamat 33 sõjastrateegiat on haarav ja õpetlik teos, mis pakub lugejatele põhjalikke õppetunde ajaloosündmustest, et aidata neil saavutada edu erinevates eluvaldkondades. Raamat annab põnevaid sissevaateid strateegiatesse ja taktikatesse, mida saab rakendada nii isiklikus elus kui ka äris.

Raamatus analüüsitakse mitmesuguseid maailma tsivilisatsioone, poliitilisi, filosoofilisi ja religioosseid tekste ning tuhandeid aastaid kestnud vägivaldseid konflikte. See on kompaktne juhend, mis toob esile 33 erinevat sõjastrateegiat, mis on ajalooliselt osutunud edukaks. Need strateegiad hõlmavad ründestrateegiaid, mis nõuavad initsiatiivi säilitamist ja võimupositsioonilt läbirääkimiste pidamist, ning kaitsestrateegiaid, mis aitavad oskuslikult reageerida ohtlikele olukordadele ja vältida võitmatuid sõdu.

Raamatus leidub arvukalt ajaloolisi illustreerivaid näiteid alates Napoleonist Margaret Thatcherini, Shaka Zulust lord Nelsonini, Hannibalist Ulysses S. Grantini ning isegi filmistaarideni, samurai mõõgavõitlejateni ja diplomaatideni. Iga peatükk annab ülevaate ühest konkreetsest strateegiast ja selgitab, kuidas seda saab rakendada erinevates olukordades.

33 sõjastrateegiat rõhutab, et nii lahinguväljadel kui ka koosolekuruumides on edukad sõdalased need, kes on taktitundelised, paindlikud, tasakaalukad ja rahulikud. Raamat julgustab lugejaid arendama sügavat arusaama sellest, et ratsionaalsus, leidlikkus ja intuitiivsus on alati paremad kui paanika, ühekülgsus ja rumalus.

See raamat on kasulik igaühele, kes soovib omandada psühholoogilist relvastust, et hoiduda läbikukkumisest ja õppida toime tulema igapäevaelu keerulistes olukordades. 33 sõjastrateegiat annab lugejatele vajalikud teadmised ja oskused, et saavutada edu nii isiklikus kui ka professionaalses elus.

Lisainfo

Kaal 0,88 kg
Mõõtmed 24,2 × 17 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

442

Seisukord

Hea

Ostukorv