Ehitustööd talvetingimustes

Raamat Ehitustööd talvetingimustes on praktiline käsiraamat, mis keskendub mulla-, betooni-, müüri- ja krohvitööde teostamisele talvises keskkonnas. See on kasulik ressurss ehitusvaldkonna spetsialistidele ja insener-tehnilistele töötajatele, kes peavad talvel ehitustöid planeerima ja juhtima.

25,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 25 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300078 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Kui olete ehitusvaldkonnas töötav spetsialist või insener, kes peab talvel ehitustöid planeerima ja juhtima, on raamat Ehitustööd talvetingimustes teie jaoks oluline abivahend. See praktiline käsiraamat annab teile väärtuslikku teavet mulla-, betooni-, müüri- ja krohvitööde teostamise kohta talvistes tingimustes.

Ehitustööd talvel võivad olla keerulised ja nõuda erilisi meetmeid ja ettevaatusabinõusid. See raamat aitab teil mõista, kuidas külma ilmaga töötada, tagades samal ajal ehitustööde kvaliteedi ja ohutuse. Käsiraamatus esitatud teave on praktiline ja kasulik, aidates teil planeerida, hallata ja teostada ehitustöid efektiivselt ja tulemuslikult isegi talvetingimustes.

Raamat Ehitustööd talvetingimustes on suurepärane ressurss kõigile ehitusorganisatsioonide insener-tehnilistele töötajatele, kes soovivad parandada oma teadmisi ja oskusi seoses talviste ehitustöödega. See annab teile kindluse ja teadmised, et saaksite talvel edukalt ehitusprojekte juhtida.

Lisainfo

Kaal 0,36 kg
Mõõtmed 23 × 15,3 × 1,8 cm
Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1956

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

252

Seisukord

Väga hea

Ostukorv