Eesti pöördub läände

Eesti pöördub läände: Laari valitsus on haarav kirjeldus Mart Laari juhitud valitsuse ajast Eestis, kes mängis määravat rolli riigi kiirel arengul ja suunamisel läände pärast iseseisvuse taastamist.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Mikk Marrani ja Eve Vungo raamat Eesti pöördub läände: Laari valitsus viib lugejad tagasi ajajärku, kus Eesti oli taas iseseisev riik ja seisis suurte väljakutsete ees. Mart Laari juhitud Isamaa valitsus jätab jälje Eesti ajalukku, kuna nad mängisid määravat rolli riigi kiirel arengul ja suunamisel läände.

Raamat uurib Laari valitsuse ajalugu ja tegevust, tuues esile nii kireva avaliku arvamuse selle valitsuse suhtes kui ka skandaalid ja süüdistused, millega nad kokku puutusid. See oli aeg, mil poliitika ja ühiskondlikud muutused kandsid Eestit uude suunda, pöörates pilgu läände ja euroopalike väärtuste poole.

Laari valitsuse lennukas tõus oli märgatav, kuid selle langus oli sama kiire ja sügav. Raamat aitab mõista, kuidas valitsus suutis viia ellu olulisi reforme ja muutusi, kuid samal ajal tekkisid skandaalid ja konfliktid, mis kujundasid avalikku arvamust selle perioodi kohta. Samuti rõhutab see, et hoolimata valitsuse probleemidest, ei süüdistatud Mart Laari isiklikus rikastumises, ning Isamaad peeti 1995. aastal ausamaks ja eetilisemaks erakonnaks.

Kui soovite mõista Eesti ajaloo tähtsat verstaposti ja Laari valitsuse mõju riigile, pakub Eesti pöördub läände: Laari valitsus põhjaliku ülevaate sellest olulisest ajastust Eesti ajaloos.

Lisainfo

Kaal 0,253 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 1 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1999

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

190

ISBN

998520130

Seisukord

Hea

Ostukorv