Kalju Saareke Elu kui kabaree

Astuge sisse sõjajärgse Tallinna salapärasesse maailma raamatus Elu kui kabaree!. Kalju Saareke, tantsija ja tantsupedagoog, jagab oma mälestusi ja vaatlusi tollest ajast, mil kabaree oli Eesti uhkus ja visiitkaart. Nostalgiline ja kaasahaarav, see raamat avab ukse ajas tagasi ning toob esile selle erilise aja vaimu ja glamuuri.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Kalju Saareke Elu kui kabaree

Sammuge ajamasinasse ja astuge sisse kaasahaaravasse maailma, kus elu ise on kui kabaree-etendus! Kalju Saareke, tantsija ja tantsupedagoog, viib teid tagasi sõjajärgse Tallinna keerulistesse, kuid samas võluvatesse aastatesse, kui kabaree oli Eesti uhkus ja visiitkaart.

Elu kui kabaree! on rikkalik mälestustekogumik, mis toob lugejateni autori enda kogemused ja vaatlused sellest ainulaadsest ajastust. Kalju Saareke jutustab kaasahaaravalt sõjajärgse Tallinna elust, tantsuteatritest ning muidugi kabareest. Raamatus avanevad meie silme ees põnevad pildid tollest ajast, mil kabaree oli kunstilise eneseväljenduse tipp ning kõikjal oli tunda selle glamuuri ja võlu.

Autor ei piirdu vaid mälestustega, vaid toob lugejateni selle aja vaimu, tuues esile selle eripära ja elurõõmu. Raamat on nagu avatud lava, kus elu ise mängib peaosades ning kus igal sammul avastate midagi uut ja põnevat.

Elu kui kabaree! on romantiline, elurõõmus ja nostalgiline raamat, mis toob esile ajastu, mil kabaree oli kuningas ja elu ise oli suurepärane etendus.

Lisainfo

Kaal 0,502 kg
Mõõtmed 23 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

253

ISBN

998531123x

Seisukord

Hea

Ostukorv