Eesti kunsti ajalugu 1 osa

Eesti kunsti ajalugu I. köite II. osa on oluline teos eesti kunstiajaloo mõistmiseks. Raamat annab ülevaate Eesti kunsti arengust 19. sajandi keskpaigast kuni 1940. aastani, analüüsides kunsti seoses ühiskondlike ja poliitiliste sündmustega.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Eesti kunsti ajalugu I. köite II. osa on väärtuslik raamat, mis uurib eesti kunsti arengut 19. sajandi keskpaigast kuni 1940. aastani. See on oluline teos, mis aitab mõista eesti kunsti seost ühiskondlike ja poliitiliste sündmustega ning selle rolli Eesti ajaloos.

Raamatus tutvustatakse erinevaid kunstivoolusid ja kunstnikke, kes on jätnud jälje Eesti kunsti arengusse sel perioodil. Autorid analüüsivad kunsti mõju ja suhet ühiskonnaga ning seostavad kunsti loomise rahva ajaloo eripäradega. See annab lugejatele sügavama arusaama Eesti kunsti tähendusest ja rollist ühiskonnas.

Raamatu marksistlik perspektiiv annab unikaalse vaatenurga kunsti ja ühiskonna seostele ning aitab mõista, kuidas kunst kajastab ühiskondlikke muutusi ja poliitilisi sündmusi. See teos on oluline lugemine kõigile kunstiajaloo huvilistele ja neile, kes soovivad mõista Eesti kunsti arengut 19. sajandist kuni 1940. aastani.

Raamatu suur formaat, kõva köide ja heas korras olemine muudavad selle atraktiivseks kollektsiooni lisandiks kunstiajaloo entusiastidele. Samuti on raamat karbiga, mis tagab selle säilimise ja kaitse. Eesti kunsti ajalugu I. köite II. osa on väärtuslik allikas kunsti ja ajaloo mõistmiseks ning annab ülevaate Eesti kunsti rikkast pärandist.

Lisainfo

Kaal 1,714 kg
Mõõtmed 30 × 22 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1975

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

384

Seisukord

Hea

Ostukorv