Avaldus alaliseks väljasõiduks

Saksa Demokraatliku Vabariigi kummalised müüdid ja uskumatud lood tulevad ellu Jakob Heini haaravas raamatus. Mineviku saladused ja seigad avanevad sulle uues valguses ning pakuvad kaasahaaravat lugemist.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300152 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Oled valmis sukelduma kirevasse maailma, mis oli Saksa Demokraatlik Vabariik, ja avastama selle uskumatuid müüte ja lugusid? Jakob Hein, andekas kirjanik ja Saksa Demokraatliku Vabariigi ajaloo uurija, võtab sind põnevale teekonnale minevikku, kus riigi kummalised ja mõnikord uskumatud seigad avanevad sulle uues valguses.

Kas oled kunagi kuulnud sellest, kuidas endine Ida-Saksa liider Erich Honecker unistas lahkumisest oma sotsialistlikult isamaalt ja esitas isegi ametliku avalduse? Või ehk oled kuulnud legendaarsest kahe Saksamaa vahelisest transiitlepingust, kus väidetavalt peitus saladusklausel, mis lubas Lääne-Saksa lastel kaitseribalt eemaldunud territooriumilt lapsevanemate juurde tagasi pöörduda?

Avaldus alaliseks väljasõiduks ja teised müüdid Saksa Demokraatlikust Vabariigist viib sind nendele ja paljudele teistele hämmastavatele reisidele minevikku. See raamat pakub unustamatuid lugusid, mis on täis intriige, ootamatuid pöördeid ja üllatusi. Jakob Hein jagab oma isiklikke kogemusi ja uurimistöö tulemusi, tuues esile Saksa Demokraatliku Vabariigi kummalised, kuid tõesed lood.

Selle raamatu avades leiad end lummatuna Saksa Demokraatliku Vabariigi mineviku salapärast ja ootamatust. Jakob Heini haarav stiil ning tema võime tuua esile huvitavad nüansid ajaloos muudavad selle raamatu väga kaasahaaravaks ja informatiivseks. Avaldus alaliseks väljasõiduks ja teised müüdid Saksa Demokraatlikust Vabariigist on põnev ja lõbus lugemine nii ajaloohuvilistele kui ka kõigile teistele, kes naudivad intrigeerivaid lugusid minevikust.

Lisainfo

Kaal 0,158 kg
Mõõtmed 20,5 × 12,5 × 1,2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

112

Sari

ISBN

9.78995E+12

Seisukord

Väga hea

Ostukorv