Connecting paradigms of motor behaviour to sport and physical education

Raamat on teie teejuht liikumisoskuste õppimise ja õpetamise maailma. See raamat võimaldab teil mõista liikumist ja spordi valdkonda sügavamalt, pakkudes värsket teavet ja teoreetilisi kontseptsioone. Olge valmis avastama uusi perspektiive ja laiendama oma teadmisi liikumisoskuste valdkonnas!

18,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Connecting paradigms of motor behaviour to sport and physical education – Kaivo Thomson, Anthony Watt

Raamat toob teieni värsked ja murrangulised teadmised liikumisoskuste õppimise ja õpetamise valdkonnas. See on teos, mis laiendab teie arusaamu ja avab uusi vaatenurki, viies teid sügavale liikumiskäitumise, pedagoogika ja psühholoogia maailma.

Raamat keskendub liikumisoskuste õppimise teoreetilisele ja empiirilisele uurimusele. Autorid seavad sammu kaasaegse tehnoloogiaga, tuues kokku erinevad teadmised ja kontseptsioonid liikumise ja spordi maailmast. Sünergismi kontseptsioon aitab mõista, kuidas mitu valdkonda – psühholoogia, pedagoogika ja bioloogia – saavad koos luua midagi enamat kui nende üksikute osade summa.

Raamat võimaldab teil kaevuda sügavamale kontseptsioonides, mis on seotud motorise käitumisega. See raamat on teie teejuht, mis aitab teil paremini mõista liikumisoskuste õpetamist ja õppimist.

Kui olete kehalise kasvatuse õpetaja, treener, õppejõud või lihtsalt spordihuviline, siis on see raamat teie jaoks asendamatu ressurss. See toob teieni uusimad uurimused ja teoreetilised mõisted, mis aitavad teil paremini mõista oskuste omandamist ja liikumise õppimist.

Lisainfo

Kaal 0,497 kg
Mõõtmed 23 × 15 × 2,5 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

275

ISBN

978998558704

Ostukorv