Caravaggio

Caravaggio on Robert Payne’i sulest pärit haarav elulooraamat, mis avab ühe köitvaima kunstniku, Michelangelo Merisi da Caravaggio, erakordse elu ja kunstnikupõlguse maailma. Payne toob lugejateni kirgliku kunstniku lühikese, kuid intensiivse elu, mis peegeldab varabaroki naturalismi ja mässumeelsust kunstitraditsioonide vastu.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300660 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Robert Payne’i Caravaggio on haarav elulooraamat, mis avab ühe silmapaistvama kunstniku, Michelangelo Merisi da Caravaggio, elu ja kunstnikupõlguse maailma. Caravaggio lühike, kuid intensiivne elu (c. 1571-1610) oli täis kirge, väljakutseid ja loometööd, mis muutsid kunstimaailma igaveseks.

Caravaggio on tuntud kui varabaroki naturalismi rajaja ja keldriluugivalguse maalija. Tema teosed olid mässulised, väljendusrikkad ja tundelised, mõjutades sügavalt tolle aja kunstipraktikaid. Tema looming kõneles otse südamest, usaldades rohkem oma tundeid kui valitsevaid kunstitraditsioone.

Raamat toob esile Caravaggio kuri kuulsuse kui kunstnik-mõrvari, kes sattus mitmetesse kaklustesse ja surmasse. Lugejad sukelduvad sügavale kunstniku noorpõlve, kus tema kirglik ja mässumeelne loomus sai juba varakult märku andma.

Payne kirjeldab Caravaggio elu ja ajastut ajaloolise täpsusega, tuues välja kunstniku seotuse renessansi peavooluga, samas säilitades tema unikaalsuse ja radikaalsuse. Raamat heidab valgust Caravaggio loomingule, tema isiklikele võitlustele ja kirele, mis juhtis teda looma unustamatuid kunstiteoseid.

Caravaggio on mitmekülgne teos, mis sobib nii kunstiajaloo entusiastidele kui ka neile, kes naudivad põnevaid elulugusid. Payne’i kirjutamisstiil haarab lugeja kaasa, tuues ellu ühe ajatu kunstniku intrigeeriva elu ja panuse kunstimaailma. Laske end haarata sellest emotsionaalsest ja intrigeerivast kunstniku loost!

Lisainfo

Kaal 0,294 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1994

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

254

ISBN

5899200812

Seisukord

Väga hea

Ostukorv