Botaanika õpik kõrgematele koolidele

Sammu taimemaailma avastamise teel koos Botaanika 1 õpikuga, mis on mõeldud TRÜ ja EPA kõrgkoolide üliõpilastele. See õpik viib sind läbi taimetsütoloogia, -anatoomia ja -morfoloogia, pakkudes sügavat arusaama taimede struktuurist ja bioloogiast vastavalt NSV Liidu juhtivate botaanika programmide standarditele. Uuenduslike saavutuste ja geneetika kaasaegsete aspektidele on pööratud eriline tähelepanu, mis muudab selle raamatu hädavajalikuks igale botaanikahuvi omavale üliõpilasele.

25,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 25 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kui sa oled valinud teekonna taimemaailma sügavustesse, siis Botaanika 1 on sinu teejuhiks. See õpik on loodud TRÜ (Tartu Riiklik Ülikool) ja EPA (Eesti Põllumajanduse Akadeemia) kõrgkoolide üliõpilastele, kes soovivad mõista taimede elu ja bioloogiat põhjalikult.

Raamat annab põhjaliku ülevaate taimetsütoloogiast, -anatoomiast ja -morfoloogiast vastavalt NSV Liidu kõrgkoolides kehtivatele botaanika programmidele. See tagab, et omandad taimede struktuuri ja funktsioonide sügavad teadmised ning saad aru nende elutsüklitest ja arengust. Tänu õpikus kajastatud viimaseaegsetele saavutustele tsütoloogias saad omada ülevaadet kaasaegsetest teadmistest ja meetoditest, mis on olulised taimemaailma uurimisel.

Üks Botaanika 1 olulisi omadusi on eriline rõhk geneetika kaasaegsetel seisukohtadel. Sa mõistad taimede geneetilist mitmekesisust ja pärilikkust ning seda, kuidas geneetika mõjutab nende morfoloogiat ja anatoomiat.

Selle õpiku eesmärk on pakkuda sulle sügavat ja põhjalikku arusaama taimemaailmast, mis võimaldab sul paremini mõista ja uurida taimi ning nende olulist rolli looduses. Botaanika 1 on rohkete teadmiste ja kaasaegse botaanika põnevuste aken, mis ootab, et sa selle avaksid ja taimemaailma saladusi avastaksid!

Lisainfo

Kaal 0,54 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1965

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

431

Seisukord

Hea

Ostukorv