-25%

Helge nostalgia

Helge nostalgia on Amélie Nothombi sügavalt isiklik teos, mis viib lugeja tagasi autori lapse- ja nooruspõlve, mis möödus peamiselt Jaapanis ja teistes Aasia paikades, tänu tema diplomaatidest vanematele. Nothomb, kes on juba varasemalt uurinud oma lapsepõlve Jaapanis sellistes romaanides nagu „Jumala lapsepõlv”, „Jahmatus ja värinad” ja „Armastuse sõda”, naaseb selles teoses taas oma mineviku juurde.

Original price was: 20,00 €.Current price is: 15,00 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Helge nostalgia – Amélie Nothomb

on Amélie Nothombi sügavalt isiklik teos, mis viib lugeja tagasi autori lapse- ja nooruspõlve, mis möödus peamiselt Jaapanis ja teistes Aasia paikades, tänu tema diplomaatidest vanematele. Nothomb, kes on juba varasemalt uurinud oma lapsepõlve Jaapanis sellistes raamatutes nagu „Jumala lapsepõlv”, „Jahmatus ja värinad” ja „Armastuse sõda”, naaseb selles teoses taas oma mineviku juurde. Seekord viib tema rännak teda tagasi Jaapanisse, kus temast tehakse dokumentaalfilmi. Kirjeldades paiku, mis on täis mälestusi, ja taaskohtumisi, sealhulgas kohtumist endise armastatu ja hoidjaga, maalib Nothomb pildi nii isiklikust kui ka kultuurilisest nostalgilisest minevikust.

Lisaks isiklikele mälestustele käsitleb Nothomb ka Jaapani hiljutisemaid traagilisi sündmusi – 2011. aasta maavärinat, hiidlainet ja Fukushima tuumaõnnetust. Selle kaudu uurib ta, kuidas inimesed ja paigad, mis talle kunagi koduks olid, on nende katastroofiliste sündmuste valguses muutunud.

Amélie Nothomb, sündinud 1966. aastal, on tunnustatud belgia kirjanik, kes on saavutanud rahvusvahelise tunnustuse oma ainulaadse stiili ja võime eest haarata lugejaid oma isiklike ja kultuuriliste kogemuste uurimisega. “Helge nostalgia” on vaid üks tema kahekümnest kahest romaanist, mis kõik tunnistavad tema oskust siduda isiklikke mälestusi laiema kultuurilise ja ajaloolise kontekstiga.

Lisainfo

Kaal 0,33 kg
Mõõtmed 22,3 × 15 × 1,4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2015

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

110

Sari

Ostukorv