Äri ja erinevad kultuurid

Äri ja erinevad kultuurid on praktiline käsiraamat, mis aitab märgata ja aktsepteerida kultuurierinevusi ning anda kasulikke näpunäiteid ja soovitusi selle kohta, kuidas organisatsiooni eri kultuuridest pärit allüksusi omavahel sobitada, et rahvuslikust eripärast kahju asemel hoopis kasu saada.

5,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 5 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400040 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Äri ja erinevad kultuurid / Fons Trompenaars ja Peter Woolliams

Äri ja erinevad kultuurid on raamat, mille autoriteks on kultuurispetsialistid Fons Trompenaars ja Peter Woolliams. Raamat pakub praktilisi juhiseid selle kohta, kuidas märgata ja aktsepteerida kultuurierinevusi ning kuidas neid ära kasutada oma organisatsiooni kasuks.

Kultuurierinevused võivad mõjutada äritegevust, juhtimist ja suhtlemist, seega on oluline neid mõista ja nendega toime tulla. Autorid annavad näpunäiteid selle kohta, kuidas eri kultuuridest pärit allüksusi omavahel sobitada nii, et need toimiksid harmooniliselt koos ja tooksid teile kasu.

Raamat keskendub mitte ainult kultuurierinevuste mõistmisele, vaid ka sellele, kuidas neid kasutada oma organisatsiooni edukuse suurendamiseks. See on kasulik nii rahvusvahelise äriga tegelevatele inimestele kui ka organisatsioonidele, kus erinevate kultuuridega töötamine on igapäevane reaalsus.

Äri ja erinevad kultuurid aitab teil muuta kultuurierinevused oma eeliseks ning saavutada edu globaalsel tasandil. Olge valmis laiendama oma silmaringi ja õppima, kuidas kultuurid saavad teie äri kasuks töötada.

Lisainfo

Kaal 0,44 kg
Mõõtmed 21 × 15,2 × 2,1 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

285

Sari

Ostukorv