Viimased sõnumid

“Viimased sõnumid” on põnevusromaan, mis kasutab mobiiltelefoni sõnumeid romaani loomiseks. Autor Hannu Luntiala viib lugeja Teemu salapärasele reisile, kus mobiiltelefon ja tekstisõnumid mängivad olulist rolli.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400276 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

“Viimased sõnumid” on kaasahaarav põnevusromaan, mille eripäraks on see, et see on kokku pandud mobiiltelefoni sõnumitest. Soome kirjanik Hannu Luntiala on loonud veenva loo, mis rõhutab tänapäeva mobiiltelefoni olulisust ja rolli suhtlemisvahendina.

Romaani keskmes on Teemu, suure telekommunikatsioonifirma juht, kes otsustab ootamatult lõpetada oma töö ja minna pikkadele reisidele. Ta ei jaga oma plaane ega põhjuseid sõprade ega kolleegidega ning tekitab sellega küsimusi. Miks Ta vajab võltsitud isikutunnistusi? Miks Ta ostab pidevalt uusi mobiiltelefoni kõnekaarte, mida on raske jälitada? Ta hoiab ühendust vaid tekstisõnumite kaudu.

Teemu reis hakkab aina kummalisemaid detaile koguma ja tõmbab ligi tähelepanu. Ka politsei hakkab tundma huvi Teemu vastu, ja tema endisel töökohal valitsevad segased lood. Romaan areneb läbi mobiiltelefoni sõnumite ja paljastab järk-järgult Teemu salapärase mineviku ning selle, mis peitub tema otsuste taga.

“Viimased sõnumid” on põnev lugu, mis rõhutab mobiiltelefoni ja tekstisõnumite tähtsust kaasaegses maailmas ning viib lugeja salapärasesse ja intrigeerivasse seiklusse, kus tõde tuleb paljastada läbi sõnumite ja mõistatuste.

Lisainfo

Kaal 0,501 kg
Mõõtmed 22,5 × 15,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

330

ISBN

9789949449200

Ostukorv