Antiikfilosoofia ajalugu

Antiikfilosoofia ajalugu on põhjalik ja hariv raamat, mis toob lugejateni antiikse filosoofia maailma. Autor Elmar Salumaa, EELK Usuteaduse Instituudi süstemaatilise teoloogia professor, pakub selles raamatus ajaloolist ülevaadet antiikse filosoofia arengust ning esitab selgelt ja arusaadavalt antiikfilosoofide mõtteid ja panuseid.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300254 Kategooriad: , , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Antiikfilosoofia ajalugu 1991 / Elmar Salumaa

Raamat, mis viib lugejad antiikmaailma filosoofia juurtele ja tutvustab antiikse filosoofia suurkujusid ning nende mõtteid. Autor Elmar Salumaa, kes on EELK Usuteaduse Instituudi süstemaatilise teoloogia professor, on koostanud selle teose, mis on osa tema filosoofia-ajalugude sarjast.

Raamat annab põhjaliku ülevaate antiikse filosoofia arengust alates vanakreeka filosoofidest, nagu Sokrates, Platon ja Aristoteles, kuni Rooma filosoofiani välja. See tutvustab nende filosoofide mõtteid ja panust, tuues esile nende olulise rolli filosoofia ajaloos. Raamatus keskendutakse filosoofia põhivooludele, ideedele ja filosoofide eluloole, et anda lugejatele sügavam arusaam antiikse filosoofia olulisusest ja arengust.

Salumaa raamat on heaks lugemiseks kõigile filosoofia huvilistele, õpilastele ja õppejõududele ning ka neile, kes soovivad mõista filosoofia arengut antiikajast tänapäevani. Antiikfilosoofia ajalugu täidab olulise tühimiku eestikeelsete filosoofia ajalugu käsitlevate raamatute hulgas ja pakub lugejatele selget ja süstemaatilist ülevaadet antiikse filosoofia keerukast maailmast. See on väärtuslik ressurss kõigile, kes soovivad mõista ja uurida filosoofia aluseid ja ajalugu.

Lisainfo

Kaal 0,556 kg
Mõõtmed 29 × 20,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1991

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

253

Sari

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv