Anna Haava

Ello Sääritsi raamat “Anna Haava” on haarav kokkuvõte Anna Haava elust ja loomingust ning see pakub tänasele lugejale võimaluse avastada selle märkimisväärse eesti luuletaja rikkalikku elu- ja kirjanduspärandit.

8,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Anna Haava oli luuletaja, kelle lapsepõlvest pärit tundlikkus, hellus, headus ja armastuseigatsus kandusid tema loomingusse kogu eluks. Kuigi tema elutee oli tihti keeruline ja täis kaotusi, säilitas ta oma luules alati lapseea hingelise tundlikkuse. Raamat toob esile, kuidas Anna Haava kujundas oma maailmapilti ja väljendas seda luules, ning kuidas tema luule kõneles kaasaja inimese jaoks universaalsetest teemadest, nagu armastus ja truudus.

Lisaks Anna Haava elulookirjeldusele avab Ello Säärits raamatus ka selle luuletaja tähtsuse eesti kirjandusloos ja kultuuris. Anna Haava eluajal ei saanud ta nautida suurt tunnustust ega majanduslikku kindlustatust, kuid tänapäeval peetakse teda üheks suuremaks naisluuletajaks eesti kirjandusloos.

Sääritsi raamat keskendub mitte ainult Anna Haava loomingu analüüsile, vaid ka tema isiklikule elule ja sellest tulenevatele väljakutsetele. See pakub lugemist neile, kes soovivad mõista ühe eesti luuletaja elu ja tema loomingu seoseid. Raamat loob võimaluse süveneda Anna Haava maailma ning mõista tema tähtsust eesti kirjandus- ja kultuuriloos.

Lisainfo

Kaal 0,301 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2007

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

125

ISBN

9789985772355

Ostukorv