Aktuaalne majandusleksikon

Kas soovite mõista majandusmaailma keerukaid mõisteid ja kontseptsioone? Aktuaalne majandusleksikon on teie jaoks ideaalne teejuht! Uno Mereste selgitab lihtsas ja arusaadavas keeles käsumajanduselt turumajandusele üleminekuaja mõistestikku. Kättesaadav ja põhjalik, see raamat aitab teil mõista majanduslikke protsesse ja nende mõju ühiskonnale. Kasutage seda teost, et muuta majandusmõisted kergesti mõistetavaks ja omandada väärtuslikke teadmisi majanduse kohta. Olge valmis suurepäraseks majanduslikuks hariduseks!

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300344 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Aktuaalne majandusleksikon: käsumajanduselt turumajandusele üleminekuaja mõistestik – Uno Mereste

Aktuaalne majandusleksikon: käsumajanduselt turumajandusele üleminekuaja mõistestik on silmapaistev teatmeteos, mis toob majandusmaailma keerukad mõisted ja kontseptsioonid lugeja jaoks lihtsasti mõistetavasse vormi. Autor Uno Mereste on suutnud luua kättesaadava ja põhjaliku juhendi majandusega seotud mõistete, põhimõistete ja terminite mõistmiseks, eriti seoses käsumajanduselt turumajandusele ülemineku perioodiga.

Selles leksikonis avaneb lugejate ees maailm, kus majanduslike süsteemide muutmine ja üleminek turumajandusele ei ole enam pelgalt keeruline termin, vaid arusaadav kontseptsioon. Kas olete kunagi mõelnud, kuidas toimub liberaliseerimine või kuidas mõjutab inflatsioon igapäevast elu? Selle raamatu abil saate nendest küsimustest aru ning saate teadmisi mõistete kohta nagu privatisatsioon, stabiliseerimine, globaliseerumine ja paljud teised.

Autor Uno Mereste suudab keerulisi majanduslikke protsesse selgitada lihtsalt ja haaravalt, mis muudab selle raamatu ideaalseks nii majandustudengitele kui ka kõigile, kes soovivad mõista majanduse keerukust ja selle muutuste mõju ühiskonnale. Raamat pakub selgeid ja konkreetselt sõnastatud definitsioone, aidates lugejatel hõlpsasti omandada majanduslikke teadmisi.

See raamat on suurepärane abivahend majandusvaldkonnas orienteerumiseks ning on asendamatu teejuht üleminekuajaga seotud majanduslike mõistete lahti mõtestamisel. Olenemata sellest, kas olete majandusala tudeng või lihtsalt huviline, saate Aktuaalsest majandusleksikonist väärtusliku tööriista, mis muudab keerulised majandusmõisted kergesti mõistetavaks.

Lisainfo

Kaal 0,366 kg
Mõõtmed 24,5 × 18 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1994

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

173

ISBN

546000201X

Seisukord

Hea

Ostukorv