Akordioniõpik iseõppijaile ja muusikakooli õpilastele

Akordioniõpik on suurepärane ressurss nii iseõppijatele kui ka muusikakooli õpilastele, kes soovivad õppida akordioni mängima. See õpik pakub selget juhendamist ja on illustreeritud noodinäidistega, muutes akordioni mängu õppimise lihtsaks ja lõbusaks.

14,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Akordioniõpik on ideaalne õppematerjal kõigile, kes soovivad omandada akordioni mängu oskust, olgu siis iseõppijad või muusikakooli õpilased. Autor Vello Karu on koostanud põhjaliku õpiku, mis sisaldab selgeid juhiseid ja praktilisi harjutusi akordioni mängu õppimiseks.

Raamatus on rõhutatud õppe iseseisva osa tähtsust, mis muudab selle kasutamise efektiivseks ka neile, kes õpivad akordioni mängima omal käel. Lisaks on raamat rikastatud noodinäidistega, mis aitavad õppijatel mõista ja harjutada erinevaid muusikapalasid akordionil.

Akordioniõpik võimaldab õppijatel arendada oma oskusi ja edasi liikuda akordioni mängu keerulisemate aspektide juurde. See on kasulik ressurss nii algajatele kui ka neile, kes soovivad oma oskusi täiustada. Akordionimäng on rikas ja mitmekesine kunstivorm ning see õpik aitab selle maailma avastada ja mõista.

Kui soovid õppida akordioni mängima või täiustada oma oskusi, siis on Akordioniõpik sinu jaoks suurepärane juhend, mis võimaldab sul musitseerimisega tegeleda ja seda nautida.

Lisainfo

Kaal 0,614 kg
Mõõtmed 29,5 × 22 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1986

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

214

Seisukord

Väga hea

Ostukorv