Abhorsen

Maa all ootab kurja jõudu vabanemist oma iidsest vanglast. Kui Vana Kuningriik kukub taas pimedusse ja hirmu, ootavad inimesed Abhorsenilt päästmist. Kuid Sabriel on kadunud. Lirael, koos kaaslaste Samethi, Moggeti ja Halva Kuulsusega Koeraga, asub meeleheitlikule teekonnale, et peatada Hävitaja. Tema teekond viib ta läbi Vana Kuningriigi, võideldes tumedate jõududega. Kas ühel noorel naisel on lootust vastu seista sellisele kurjusele? Garth Nixi oodatud järjejutt “Sabrielile” ja “Liraelile” on jõuline ja kaasahaarav lugu.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Maa all ootab paha jõud oma võimalust, ihkudes vabadust oma iidsest vanglast. Kui Vana Kuningriik taas langeb pimeduse ja hirmu küüsi, ootavad inimesed hädaga Abhorsenilt, surnute nuhtluselt, et ta neid päästaks. Kuid Abhorsen Sabriel on kadunud, jäädes maha Ancelstierres.

Ainult Liraelil on mingi võimalus Peatada Hävitajat. Koos kaaslaste Samethi, Moggeti ja Halva Kuulsusega Koeraga rändab ta läbi Vana Kuningriigi ajaga võidu joostes, võideldes Varjukäte ja tumedate nekromantidega, et jõuda Ancelstierresse enne kui on liiga hilja. Kuid millist lootust võib ühel noorel naisel olla vastu hirmsale kurjusele, millel on jõud hävitada elu ennast?

See pikisilmi oodatud järjelugu Garth Nixi erakordsetele romaanidele “Sabriel” ja “Lirael” on keeruline ja elavalt kujutatud lugu, mis on võimas, hirmutav ja kaasahaarav.

Lisainfo

Kaal 0,4 kg
Mõõtmed 19,5 × 13 × 2,8 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2003

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

396

Sari

ISBN

9780060278250

Seisukord

Hea

Ostukorv