A ja O taskuteatmik

A ja O taskuteatmik Filosoofia on filosoofia ajalugu käsitlev taskuraamat, mis annab ülevaate filosoofia arengust alates Vana-Kreeka filosoofidest kuni 20. sajandi lõpu filosoofideni. Raamat keskendub filosoofia põhiprobleemidele, filosoofide loomingu tutvustamisele ning ajaloolisele taustale, mis mõjutas filosoofia arengut.

8,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

A ja O taskuteatmik Filosoofia on kompaktne raamat, mis pakub ülevaadet filosoofia ajaloost alates Vana-Kreeka filosoofidest kuni 20. sajandi lõpu filosoofideni. Raamat keskendub filosoofia põhiprobleemidele, mõistetele ja filosoofide loomingu tutvustamisele.

Raamatu eesmärk on anda lugejatele lühike ja arusaadav ülevaade filosoofia arengust ning tutvustada selle valdkonna kõige olulisemaid mõtlejaid ja nende ideid. Filosoofia põhiprobleemid, näiteks teadmise olemus, eetika, keel ja mõtlemine, saavad raamatus põhjaliku käsitluse.

Lisaks filosoofia ajaloo ja põhiprobleemide käsitlemisele sisaldab raamat ka ajaloolist tausta, mis aitab mõista filosoofia arengut erinevatel ajajärkudel. Tänu kompaktsusele ja selgele esitusviisile sobib see taskuraamat hästi filosoofia huvilistele, kes soovivad saada kiiret ülevaadet selle valdkonna arengust ja suurtest mõtlejatest.

A ja O taskuteatmik Filosoofia on abiks nii filosoofia õppimisel kui ka neile, kes soovivad mõista filosoofia ajaloo olulisemaid suundi ja kontsepte.

Lisainfo

Kaal 0,28 kg
Mõõtmed 21 × 12,5 × 1,2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2004

Keel

Kirjastus

Seisukord

Hea

Ostukorv