Viru vägevad 1900-2000

Viru vägevad 1900-2000 on põnev raamat, mis toob lugejateni senitundmatud faktid Virumaa 20. sajandi vägevate isikute kohta. Siin leiate lugusid inimestest, kelle saatused ja saavutused on märkimisväärsed ning aitavad mõista Virumaa ajalugu sellel perioodil. Kas soovite teada, miks Ernst Öpik hakkas astronoomiks või kes oli Viru-Jaagupi parim seenetundja? Raamat avab uksed nende ja paljude teiste huvitavate isiksuste eludele ja lugudele. Tutvuge 20. sajandi Virumaa vägevate inimestega ning avastage nende erakordne pärand!

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Viru vägevad 1900-2000 on haarav raamat, mis viib lugeja mõtlemapanevale teekonnale mööda Virumaa ajalugu 20. sajandil. See teos ei piirdu ainult kuulsate isiksuste elulugudega, vaid süveneb nende inimeste saatusesse ja saavutustesse, kes mõjutasid Virumaa arengut ja kujunesid ajalooliseks märgilisuseks.

Raamat esitab hulgaliselt huvitavaid fakte ja lugusid. Kas olete kunagi mõelnud, miks Ernst Öpik otsustas saada astronoomiks? Või kes oli Viru-Jaagupi piirkonna parim seenetundja? Need küsimused ja paljud teised leiavad vastuseid sellest põnevalt koostatud teosest.

Viru vägevad 1900-2000 toob esile inimesi, kes olid oma ajastu säravad tähed ja jätavad jälje Virumaa ajalukku. Kuid raamat ei piirdu vaid ajalooõpikuga; see kujutab neid inimesi elavalt ja pakub põhjalikke teadmisi nende eludest, tegevustest ja mõjutustest piirkonnale. Lisaks kuulsustele tõstab raamat esile tundmatuid kangelasi ja nende panust Virumaa arengusse.

Teose lugemisel saate teada, kuidas Johannes Varas-Barbarus jagas arstitõendeid ning kuidas vembumees Tallikas ostis kokku kanasõnnikut. Raamat rõhutab ka kultuurilisi ja ühiskondlikke saavutusi, näiteks mainib, milline Eesti koorijuht on saanud Oonurme küla aukodanikuks.

Viru vägevad 1900-2000 on raamat, mis pakub lugejale rikkalikku ajaloolist materjali ning toob esile Virumaa 20. sajandi vägevad isikud. See on tõeline aardekamber täis lugusid, mis avavad uksed minevikku ja aitavad mõista selle piirkonna rikkalikku ajalugu.

Lisainfo

Kaal 0,451 kg
Mõõtmed 25 × 17,5 × 1,5 cm
Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2000

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

132

Seisukord

Väga hea

Ostukorv