Viirus: triloogia esimene raamat

“Viirus” on haarav armastusromaan, mille peategelane on keskealine Artur, kes on jäänud leinama oma hiljuti hukkunud abikaasat. Artur avastab interneti kaudu uue võimaluse armastuse leidmiseks ja asub suhtlema psühholoogist Minnaga, kes töötab välismaal. Sellest kontaktist saab alguse tugev ja emotsionaalne suhe, mis põhineb usaldusel ja vastastikusel mõistmisel.

5,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 5 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Viirus” on haarav armastusromaan, mille peategelane on Artur, kes on keskealine mees, kelle elu on viimasel ajal olnud täis raskusi ja kaotusi. Arturi abikaasa hukkus autoavariis, jättes mehe üksi leinama. Oma leina ja üksindust tundes otsustab Artur proovida leida uut armastust ja õnne.

Raamatu keskmes on Arturi elu, tema igapäevased tegevused tööl ja kodus ning tema igatsus uue armastuse järele. Ta on mõelnud uue naise leidmisele, kuid pole leidnud õiget inimest, kellega oma elu jagada. Ta ei ole kindel, kust ja kuidas leida vaba naist, kellel oleks temaga ühised huvid ja eesmärgid.

Ühel päeval annab Arturi sekretär talle vihje, et ta võiks proovida kohtuda uute inimestega läbi interneti. Artur loob endale Skype’i konto ja hakkab suhtlema erinevate inimestega. Ühel päeval tutvub ta Minnaga, kes on välismaal töötav psühholoog. Nende suhtlus muutub kiiresti sügavaks ja intiimseks ning nad avavad teineteisele oma südamed.

“Viirus” räägib armastuse leidmise võimalustest ka siis, kui elus on olnud kaotusi ja raskusi. Arturi ja Minna vahel tekkiv suhe põhineb usaldusel, vastastikusel mõistmisel ja emotsionaalsel sügavusel. Nad õpivad teineteist tundma ja toetavad üksteist läbi raskuste.

“Viirus” on esimene osa triloogiast, mis jälgib Arturi ja Minna suhte arengut ning nende armastuse kasvamist. See on kaunis ja liigutav lugu, mis räägib armastusest, lootusest ja uuest võimalusest leida õnn.

Lisainfo

Kaal 0,219 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 1,5 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

181

ISBN

9789949421626

Ostukorv