Vene keel – minu õnn = Русский язык – моë счастье

“Vene keel – minu õnn. Русский язык – моë счастье” on vene keele õpik, mis on mõeldud neile, kes on juba varasemalt õppinud vene keelt autor Lauri Leesi varasemate õpikute “Vene keel – minu arm” ja “Vene keel – minu rõõm” abil. Õpik on suunatud eestlastele, kes soovivad jätkata vene keele õppimist ja kellele vene keel endiselt korda läheb.

12,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Vene keel – minu õnn. Русский язык – моë счастье” on vene keele õpik, mis on mõeldud neile, kes on juba omandanud vene keele varasemate õpikute “Vene keel – minu arm” ja “Vene keel – minu rõõm” abil ning soovivad jätkata oma vene keele õppimist ja süvendamist. Autor Lauri Leesi on koostanud selle õpiku eesmärgiga aidata õppijatel arendada edasi oma vene keele oskust ning säilitada oma armastus vene keele ja kultuuri vastu.

Õpik on mõeldud suurematele õppijatele, alates 10. eluaastast kuni eakateni. Autor rõhutab, et õppija vanus ei ole eriti tähtis ning et kõik, kes on varasemalt õppinud vene keelt tema eelnevate õpikute abil, võivad seda õpikut kasutada.

Raamat sisaldab erinevaid tekste, luuletusi, laule ja harjutusi, mis aitavad õppijatel mitmekülgselt vene keelt harjutada ja arendada. Õpik järgib klassikalisi võõrkeele õpetamise põhimõtteid ning on struktureeritud nii, et materjali saab käsitleda ühe õppeaasta jooksul.

“Vene keel – minu õnn. Русский язык – моë счастье” on praktiline ja mitmekülgne õppematerjal, mis aitab õppijatel oma vene keele oskust süvendada ning säilitada oma rõõmu vene keele ja kultuuri õppimisest.

Lisainfo

Kaal 0,837 kg
Mõõtmed 29,5 × 21,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

,

Kirjastus

Lehekülgede arv

214

ISBN

998568091X

Ostukorv