Frank Lloyd Wright elu ja looming

Arnt Cobbersi poolt kirjutatud “Frank Lloyd Wright: elu ja looming” on haarav teos, mis toob lugejateni tuntud arhitekti erakordse eluloo ja silmapaistva loomingulise pärandi. Raamat pakub põhjalikku ülevaadet Frank Lloyd Wrighti erinevatest loominguperioodidest, tema arhitektuurilistest võtetest, eraelulistest seikadest ja ühiskondlikust mõjust, tuues samal ajal välja olulised ajaloolised kontekstid. Lisaks rikastavad raamatut kaunid illustratsioonid, mis selgitavad hoonete sünnilugu ning tuvastavad nende tähtsamaid aspekte ja järgnevat saatust.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Frank Lloyd Wright elu ja looming 2008 / Arnt Cobbers

“””Frank Lloyd Wright: elu ja looming,”” mille autoriks on Arnt Cobbers, on põnev ja informatiivne raamat, mis viib lugejad avastusretkele ühe maailma kõige olulisema arhitekti elu ja töö juurde. Frank Lloyd Wrighti panus arhitektuuri on olnud märkimisväärne, ning see raamat avab ukse tema loomingulisse maailma.

Arnt Cobbers on suutnud luua raamatu, mis sobib mitmekülgsele lugejaskonnale. Raamatus on kasutatud asjatundlikku keelt, kuid samal ajal on tekst jäägitult arusaadav, muutes selle hõlpsasti ligipääsetavaks nii arhitektuurihuvilistele kui ka laiemale publikule. Autor tutvustab lugejatele Frank Lloyd Wrighti elu erinevaid perioode ja arhitektuurilisi võtteid ning avab ukse tema mõttelaadile.

Raamatus keskendutakse mitte ainult Frank Lloyd Wrighti arhitektuurilisele pärandile, vaid antakse ka sissevaade tema eraellu ning ühiskondlikku mõjusse. See annab lugejatele tervikliku pildi tema isiksusest ja panusest ühiskonda. Ajalooliste sündmuste ja konteksti esiletõstmine aitab lugejatel paremini mõista, kuidas Wrighti loomingu ja mõttelaad on aja jooksul arenenud ja muutunud.

Raamatu kujunduses on suur roll kaunil ja rikkalikel illustratsioonidel, mis selgitavad hoonete sünnilugu ning tõstavad esile nende olulisi aspekte ja edasisi saatusi. Need pildid lisavad visuaalset sügavust ja võimaldavad lugejatel paremini mõista Wrighti loomingut.

Kui otsite terviklikku ülevaadet Frank Lloyd Wrighti elust ja loomingust ning soovite seda teha nii sõnas kui ka pildis, siis “”Frank Lloyd Wright: elu ja looming”” on teie jaoks ideaalne valik. Arnt Cobbers toob lugejateni kaasaegse ja haarava vaatenurga ühe maailma suurima arhitekti saavutustele ja pärandile.”

Lisainfo

Kaal 0,23 kg
Mõõtmed 20 × 1,6 × 0,8 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

95

Ostukorv