Vene-eesti elektrotehnika sõnastik = Русско-эстонский электротехнический словарь

Vene-eesti elektrotehnika sõnastik on kasulik sõnaraamat, mis aitab venekeelsetel inimestel mõista elektrotehnika valdkonnas kasutatavaid eestikeelseid termineid.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300275 Kategooria:

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Vene-eesti elektrotehnika sõnastik on väärtuslik teatmeteos, mis loodi koostöös Eesti NSV TA Termofüüsika ja Elektrofüüsika Instituudi ning Eesti NSV TA Keele ja Kirjanduse Instituudi poolt. See raamat annab venekeelsetele inimestele võimaluse mõista elektrotehnika valdkonna terminoloogiat ja spetsiifilisi väljendeid eesti keeles.

Elektrotehnika on lai ja oluline valdkond, mis hõlmab endas elektroonikat, elektrisüsteeme ja elektroonilisi seadmeid. Selle valdkonna areng on olnud kiire ning uued tehnoloogiad ja seadmed toovad kaasa uusi termineid ja mõisteid. Seetõttu on elektrotehnika sõnaraamat kasulik ressurss nii õppijatele kui ka spetsialistidele, kes soovivad mõista elektrotehnika valdkonna terminoloogiat.

Raamatus on kajastatud olulised elektrotehnika valdkonna mõisted, sealhulgas elektrisüsteemid, elektroonika, komponendid ja palju muud. Sõnastik on koostatud selgelt ja kasutajasõbralikult, võimaldades lugejatel leida kiiresti vajalikku teavet.

Kui olete seotud elektrotehnika või selle valdkonnaga ning vajate vene-eesti sõnastikku, et mõista ja tõlkida elektrotehnika terminoloogiat, siis on see raamat teie jaoks väärtuslik ressurss.

Lisainfo

Kaal 0,259 kg
Mõõtmed 21 × 13,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1969

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

220

Seisukord

Väga hea

Ostukorv