Vastuvoolu: Doktor Seppo lugu

Vastuvoolu. Doktor Seppo lugu käsitleb A. Seppo panust raskete luu- ja põletushaigete ravisse, tuues välja tema innovaatilised ideed ja praktika. Raamat avab Seppo teooria ja praktika mõju, mis on leidnud tunnustust mitmetes juhtriikides ning aidanud patsientidel üle maailma. Lisaks arsti teaduslikele saavutustele kajastab raamat tema isiklikku elu, mis oli täis keerdkäike ja vastuseisu.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300533 Kategooriad: , , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Vastuvoolu. Doktor Seppo lugu on haarav lugu A. Seppo elust ja panusest raskete luu- ja põletushaigete ravisse. Raamat toob esile Seppo innovaatilised ideed ja praktika, mis on saanud laialdast tunnustust mitmes juhtriigis. A. Seppo, kui uute suundade rajaja, on mõjutanud oluliselt meditsiinivaldkonda ning tema juurde on saanud abi patsiendid eri maadest ja maailmajagudest.

Vastuvoolu ei käsitle mitte ainult arsti teaduslikke saavutusi, vaid avab ka tema isikliku elu keerdkäike ja väljakutseid. Raamat annab lugejale põhjaliku ülevaate sellest erakordsest arstist, teadlasest ja inimesest, kes suutis oma ideede elluviimiseks võidelda vastuseisu ja ükskõiksusega.

See teos lisab eesti kultuurilukku märgilise jälje A. Seppo elutööst ning toob lugejateni tema pühendumuse ja visaduse, mis muutsid meditsiinivaldkonna paradigmasid.

Lisainfo

Kaal 0,278 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1998

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

111

Seisukord

Väga hea

Ostukorv