Valusalt valge

Valusalt valge on ajakirjanduslik uurimus, mis heidab valgust Türi topeltmõrvale, kus mõrvati pastor Harald Meri ja tema naine.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Valusalt valge on ajakirjanduslik uurimus, mis kaevub sügavale Türi topeltmõrva juhtumisse, milles hukkusid pastor Harald Meri ja tema naine. See haarav uurimus uurib juhtumi põhjuseid, tagamaid ja käiku, pakkudes hüpoteese ja analüüsides kohtumenetlust.

Autor, Virkko Lepassalu, toob lugejate ette põhjaliku ja haarava jutustuse sellest traagilisest sündmusest, mis vapustas kogukonda. Raamat heidab valgust Türi topeltmõrva kõikidele aspektidele, kaasa arvatud pastor Harald Meri ja tema naise tausta, võimalikud motiivid ja mõrvade tagamaad.

Valusalt valge on dokumendipõhine uurimus, mis tugineb faktidele ja ajaloolistele sündmustele, kuid pakub ka hüpoteese, mis aitavad lugejatel paremini mõista selle kohutava kuriteo põhjuseid ja tagamaid. Raamat valgustab Türi topeltmõrva kohtumenetlust ning selle mõju kogukonnale ja Eesti õigusajaloole.

Kui olete huvitatud tõelisest kuriteojuhtumist, mis on täis intriige ja mõistatusi, siis pakub Valusalt valge teile põneva ja kaasahaarava uurimuse Türi topeltmõrvast ning selle mõjust Eesti lähiajaloole. See raamat toob esile faktid, mida seni võib-olla pole avalikult paljastatud, ning esitab küsimusi, mis kutsuvad lugejaid mõtlema.

Lisainfo

Kaal 0,3 kg
Mõõtmed 20 × 14,5 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2007

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

219

ISBN

9.78999E+12

Seisukord

Hea

Ostukorv