Valgustustehnika käsiraamat

Valgustustehnika käsiraamat on kõikehõlmav juhend valgustuse alal, mis sisaldab kõike, mida vajate valgustustehniliste arvutuste, sise- ja välisvalgustuse projekteerimise ning kujundamise jaoks. Raamatus esitatakse ka olulist teavet valgustite ja installatsioonimaterjalide kohta.

8,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Endel Altpere Valgustustehnika käsiraamat on hindamatu ressurss nii valgustuse valdkonnas töötavatele spetsialistidele kui ka neile, kes soovivad mõista ja kujundada valgustustehnikat. Raamat hõlmab kõike alates valgustustehnilistest arvutustest kuni sise- ja välisvalgustuse projekteerimiseni, aidates lugejatel luua tõhusaid ja atraktiivseid valgustussüsteeme.

Raamatus esitatakse juhised ja normid valgustustehniliste arvutuste tegemiseks, mis on olulised valgustussüsteemi efektiivsuse ja valgustuse tasakaalu tagamiseks. Lisaks sellele sisaldab raamat teavet installatsioonimaterjalide, valgustite ja muu vajaliku kohta, aidates spetsialistidel valida õigeid komponente ja materjale oma projektide jaoks.

Valgustustehnika käsiraamat on suurepärane ressurss valgustuse valdkonna spetsialistidele, arhitektidele, sisekujundajatele ja kõigile, kes tegelevad valgustuse projekteerimise ja korrastamisega. Raamat pakub põhjalikku ülevaadet valgustustehnika põhimõtetest ja tehnikatest ning aitab lugejatel saavutada soovitud valgustustulemuse igas keskkonnas.

Lisainfo

Kaal 0,475 kg
Mõõtmed 22,5 × 15,5 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1981

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

328

Seisukord

Väga hea

Ostukorv