Vahva sõduri Šveiki juhtumised

Satiiriline romaan, mis kujutab Esimese maailmasõja aegseid seiklusi läbi lihtsameelse Tšehhi sõduri Josef Švejki silmade. Tuntud oma absurdi ja huumori poolest, heidab romaan kriitilise pilgu sõjale, militaarsele süsteemile ja bürokraatiale, pakkudes samal ajal meelelahutust ja sügavamat sotsiaalset ning poliitilist arutelu. Hašeki teos on klassikaline näide sõjasatiirist, mis jätkuvalt pakub mõtlemisainet ja naeru.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300997 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Vahva sõduri Švejki juhtumised maailmasõja päevil / Jaroslav Hašek

Jaroslav Hašeki loodud kultuslik romaan, mis ilmestab satiiriliselt ja absurdihuumoriga Esimese maailmasõja perioodi. Teose peategelane, Josef Švejk, on Tšehhi päritolu lihtsameelne sõdur, kelle lood ja seiklused Austro-Ungari armee ridades kujutavad endast vaimukat ja teravat kriitikat sõja ja militaarse süsteemi vastu.

Švejk on tuntud oma näilise rumaluse ja sõnakuulmatuse poolest, mis sageli viib ta absurdsetesse ja koomilistesse olukordadesse, kuid samal ajal paljastab süsteemi absurdsuse ja inimliku rumaluse.

Romaan on jagatud mitmeks osaks, igaüks käsitleb Švejki seiklusi erinevates olukordades alates värbamisest kuni rindejooneni. Hašek kasutab Švejki tegelaskuju, et naeruvääristada bürokraatiat, autoriteeti ja sõjalist hierarhiat, pakkudes samal ajal teravat sotsiaalset ja poliitilist kommentaari.

Lisainfo

Kaal 0,743 kg
Mõõtmed 20,5 × 14 × 4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1975

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

817

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv