Vademecum: Peeter Tulviste

“Vademecum: Peeter Tulviste” on raamat, mis tutvustab lugejatele Peeter Tulviste elu ja tema mitmekülgset loomingut. Raamatus käsitletakse mitmeid teemasid alates haridusest kuni kultuuri ja ühiskonnani ning tutvustatakse Peeter Tulviste mõtteid ja kirjutisi.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400278 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

“Vademecum: Peeter Tulviste” on sügavuti minev raamat, mis valgustab lugejatele Eesti tuntud intellektuaali Peeter Tulviste elu ja tema mitmekülgset panust haridusse, kultuuri ja ühiskonda. Raamat on koostatud mitmete autorite, sealhulgas Mihkel Muti, kirjutistest, mis heidavad pilgu Peeter Tulviste mõttetööle ja tegevusele.

Peeter Tulviste on tuntud Eesti haridustegelane ja psühholoog, kelle panus haridusvaldkonda on olnud märkimisväärne. Raamatus käsitletakse tema haridusalast tegevust ning tema mõtteid seoses õpetamise ja õppimisega. Samuti avatakse lugejatele tema vaated kultuurile, keelele ja ühiskonnale ning tema panus nende valdkondade edendamisse.

“Vademecum: Peeter Tulviste” toob lugejateni mitmeid Peeter Tulviste kirjutisi ja mõtted erinevatel teemadel. Raamat annab ülevaate tema laialdastest huvialadest ja tarkusest ning pakub võimaluse süveneda Eesti ühe silmapaistvama intellektuaali mõtetesse.

See raamat on suurepärane lugemine kõigile, kes on huvitatud haridusest, kultuurist ja ühiskonnast ning kes soovivad mõista Peeter Tulviste panust nendesse valdkondadesse. “Vademecum: Peeter Tulviste” avab ukse ühe silmapaistva mõtleja maailma ning pakub rikkalikku intellektuaalset söömaaega kõigile, kes soovivad süveneda tema mõtlemisse ja loomingu eri aspektidesse.

Lisainfo

Kaal 0,731 kg
Mõõtmed 22,5 × 15,5 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

294

ISBN

9985770331

Ostukorv