Vabaduse viirastus

Charles Kingi raamat on haarav ja emotsionaalne pilguheit Kaukaasia ajalukku alates Vene impeeriumi laienemisest kuni Nõukogude Liidu kokkuvarisemiseni. Autor toob lugejateni kaasahaarava jutustuse, kuidas mägismaad, revolutsionäärid ja kirev seltskond panid oma jälje piirkonna saatusesse. Raamat on asendamatu teejuht Kaukaasia ajaloos, poliitikas ja kultuuri mõistmisel.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Vabaduse viirastus: Kaukaasia ajalugu – Charles King

Charles Kingi raamat on pilguheit Kaukaasia ajalukku, mis ulatub Vene impeeriumi laienemise varasest perioodist kuni Nõukogude Liidu lagunemiseni. Kingi raamat viib lugejad põnevale teekonnale, kus tsaaride, mägilaste, revolutsionääride ja seiklejate elud ja saatused põimuvad, moodustades rikkaliku ja intrigeeriva kudumi piirkonna ajaloost.

Raamat keskendub Kaukaasia piirkonna vabaduse ja iseseisvuse otsingutele ning näitab, kuidas need otsingud on selle mägise maastiku saatnud juba aastasadu. Autor annab ülevaate piirkonna keerukast minevikust ja toob esile, kuidas konfliktid ja võitlused on mõjutanud Kaukaasia rahvaid ning viinud nii vabaduse kui ka uute vangistuse vormideni.

King tugineb oma uurimustöös uusimatele teaduslikele avastustele ja allikatele ning vürtsitab ajaloolisi fakte värvikate karakterite ja lugudega. Ta vaatleb vene kirjanduslikest salongidest Ameerika tsirkuseareenideni ulatuvat laia spektrit sündmusi ja isikuid, tuues esile nende mõju piirkonna ajaloolistele ja poliitilistele arengutele.

Vabaduse viirastus ei käsitle ainult minevikku, vaid heidab ka valgust tänapäeva konfliktide juurtele ja mõjudele, sealhulgas Tšetšeenia sõjale, Gruusia ja Aserbaidžaani konfliktidele ning Kaspia mere naftavõitlustele. Raamat pakub rikkalikku ja kaasahaaravat teekonda Kaukaasia mitmetahulisse ja sageli mõistatuslikku ajalukku.

Lisainfo

Kaal 0,557 kg
Mõõtmed 22,5 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2012

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

302

ISBN

9.78995E+12

Ostukorv