Uno Sahva spordi- ja rahvamees

Avasta Eesti spordi- ja rahvamehe Uno Sahva inspireeriv elu professor Eduard Vääri koostatud raamatus “Uno Sahva. Spordi- ja Rahvamees.” See teos kajastab Uno Sahva mitmekülgset karjääri ja tema mõju spordimaailmale ning sisaldab meenutusi tema töökaaslastelt, sõpradelt ja perekonnaliikmetelt.

11,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 11 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Eduard Vääri koostatud raamat “Uno Sahva. Spordi- ja Rahvamees” on südamlik ja inspireeriv elulugu Eesti spordi- ja rahvamehest Uno Sahvast (1925-1996). See raamat avaldati Uno Sahva 80. sünniaastapäeva puhul, tähistades tema muljetavaldavat panust Eesti spordimaailma ja võimlemisse.

Esimene osa raamatust keskendub Uno Sahva isiklikule eluloole, paljastades tema perekonna tausta, õpingud, töö õppeasutustes ja spordiorganisatsioonides ning tema osalemise võimlemise massiüritustel. See osa annab lugejale sügavama arusaama Uno Sahva kujunemisest ja tema varasest panusest Eesti spordi arengusse.

Teine osa raamatust on meenutuslik osa, kus Uno Sahvast kirjutavad tema töökaaslased, sõbrad, tuttavad, perekonnaliikmed, õppejõud-võimlejad ja Mustametsa sporditare veel elus olevad inimesed. Need isiklikud meenutused annavad sügavama sissevaate Uno Sahva kui inimese ja juhi iseloomu, tema entusiasmi ja mõju spordimaailmale ning ühiskonnale.

Uno Sahva oli tõeline spordi- ja rahvamees, kes suutis inspireerida ja juhtida inimesi nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Tema töö spordi ja võimlemise valdkonnas ning tema panus spordiürituste korraldamisse on märkimisväärne ning jättis sügava jälje Eesti spordiajalukku. Tema elu oli pühendatud spordi populariseerimisele ja inimeste tervislikule eluviisile.

“Uno Sahva. Spordi- ja Rahvamees” on raamat, mis toob esile Uno Sahva elu ja pärandi ning tõstab esile tema inspireeriva isiksuse. See on lugemismaterjal kõigile spordisõpradele ja nendele, kes soovivad avastada inimese jõudu ja kirge, mis võib muuta maailma ümber enda. Uno Sahva jääb elavaks inspiratsiooniallikaks neile, kes usuvad spordi ja rahva jõusse.

Lisainfo

Kaal 0,426 kg
Mõõtmed 22 × 16 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

250

Ostukorv