Ühe elu pöörud

“Ühe elu pöörud” on mälestusrikas raamat, mis vaatleb Vaino Väljase elu ja karjääri pöördepunkte ning mõtiskleb oluliste elu küsimuste üle. Selles raamatus jagavad oma mälestusi ja mõtisklusi Vaino Väljase ajakaaslased, sealhulgas Anto Raukas, Eri Klas, Harry Männil ja teised. Raamatu teises osas pakub Vaino Väljas omaenda meenutusi, mis ulatuvad tema kodust ja kujunemisest kuni saadikutööni Ladina-Ameerikas ning kaasaegsete mõttekäikudeni elu põhiväärtuste teemal.

5,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400234 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

“Ühe elu pöörud” on haarav mälestusrikas raamat, mis vaatleb eesti Vaino Väljase rikkalikku elu ja karjääri pöördepunkte ning pakub lugejatele ainulaadse võimaluse sukelduda ühe silmapaistva isiku mõttemaailma.

Selle raamatu lehekülgedel jagavad oma mälestusi ja mõtisklusi Vaino Väljase ajakaaslased, kes on temaga erinevatel eluetappidel kohtunud ja koostööd teinud. Nende hulgas on tuntud nimesid nagu Anto Raukas, Eri Klas, Peeter Ernits, Harry Männil, Kuno Pajula, Mihhail Gorbatšov, Endel Tulving ja Indrek Toome.

Raamatu teine osa on pühendatud Vaino Väljase enda meenutustele ja mõtisklustele. Helilooja avab lugejatele oma kodu, kujunemise ja saadikutöö Ladina-Ameerikas tagamaid ning arutleb sügavalt elu põhiväärtuste üle. Need isiklikud meenutused visandavad pildi Vaino Väljase rikkalikust elukogemusest ja mõttemaailmast.

Raamatut illustreerivad ka väärtuslikud fotod Vaino Väljase perearhiivist, tuues lugejateni erilisi hetki ja meenutusi helilooja elust.

“Ühe elu pöörud” on sügavamõtteline ja kaasakiskuv teos, mis avab akna Vaino Väljase maailma ning pakub mõtlemisainet elu põhiväärtuste ja kultuuri olulisuse üle. See raamat sobib kõigile, kes hindavad Eesti kultuuripärandit ja soovivad mõista ühe erakordse isiku mõtteid ja saavutusi.

Lisainfo

Kaal 0,395 kg
Mõõtmed 22 × 14 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

174

ISBN

9985577892

Ostukorv