Üks mõtet kandev maja: sada aastat Estoniat

“Üks mõtet kandev maja: sada aastat Estoniat” on raamat, mis jutustab Eesti teatri sümbolist, rahvusteatrist Estonia, ning selle sajandipikkusest ajaloost ja mõjust Eesti kultuurile. Raamat annab ülevaate Estonia teatri arengust, suurtest saavutustest ning teatrit mõjutanud ajaloolistest sündmustest.

30,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 30 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Üks mõtet kandev maja: sada aastat Estoniat” on haarav raamat, mis toob lugejateni Estonia teatri põneva ja rikkaliku ajaloo ning selle mõju Eesti kultuurile. Raamat keskendub Eesti rahvusteatrile, Estonia teatrile, mis on üks Eesti kultuuri olulisemaid sümbolitest.

Raamat algab Estonia teatri loomisest 1906. aastal ja jälgib teatri arengut ja muutumist kogu 20. sajandi jooksul ning kaugemalegi. Autorid vaatlevad Estonia teatrit erinevatest nurkadest, avades selle mitmekülgse ajaloo ja mõju kultuurile. Raamatus leidub palju ajaloolisi fotosid, kirjeldusi suurtest lavastustest ning teatri ja kultuuri mõjukatest hetkedest.

“Üks mõtet kandev maja: sada aastat Estoniat” on põnev lugemine kõigile, kes huvituvad teatrist, Eesti kultuurist ja ajaloost ning soovivad paremini mõista Estonia teatri rolli Eesti ühiskonnas ja kultuuris. Raamat on suurepärane ajalooline ülevaade Estonia teatri sajandipikkusest teekonnast ja selle olulisest kohast Eesti kultuuripärandis.

Lisainfo

Kaal 1,811 kg
Mõõtmed 27,5 × 22 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2014

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

413

ISBN

9789949947720

Ostukorv